Nuo 44 Lt už zumba, kalanetika ar strip dance treniruočių abonementą sporto klube "Tik Jums"! Vykite šalin rudeniškas mintis šokio rimtu!

išparduota

Dienos vis trumpėja, o vakarai ilgėja. Ką daryti, kad slogi nuotaika neužsuktų pas jus? O gi pirkti šį kuponą ir keliauti į Vilniuje įsikūrusį sporto klubą "Tik Jums" ir šokio ritmu vyti liūdnas mintis šalis, nes nebus kada liūdėti. Šiandien Masinis.lt ir sporto klubas "Tik Jums" parengė išties puikų pasiūlymą už neįtikėtiną kainą!

Platus grupinių ir personalinių užsiėmimų pasirinkimas patenkins kiekvieno, net ir paties išrankiausio, lankytojo norus ir lūkesčius. Dėmesingi instruktoriai pasirūpins treniruotės kokybe bei gera energija, o kiekvienas lankytojas išsineš iš klubo "Tik Jums" patobulėjusį kūną bei puikią nuotaiką.

Galėsite rinktis iš tokių jums pateiktų pasiūlymų:

  1. 44 Lt - 8 kartai per mėnesį, express rūbinė be dušų. Šokio užsiėmimai: Zumba pradedantiesiems, antradieniais ir ketvirtadieniais - 17.15 val.;
  2. 44 Lt - 12 kartų per mėnesį, express rūbinė be dušų. Šokio užsiėmimai: Zumba, pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais - 15.45 val.;
  3. 64 Lt - 8 kartai per mėnesį, rūbinė su dušais. Šokio užsiėmimai: Zumba Gold + Kalanetika, Strip Dance;
  4. 94 Lt - neribotas lankymas, nors ir kasdien, kai vyksta užsiėmimai. Šokio užsiėmimai: Zumba (pagal tvarkaraštį).
Mėgstantiems šokti siūlome prisijungti prie įvairių Zumba stilių. Pradžiamoksliams rekomenduojame pradėti nuo Zumba Gold, Zumba Dance arba Zumba Kalanetic. Tai ne intensyvios treniruotės, kurių metu jūs išmoksite pagrindinių bazinių Lotynų ritmų judesių. Tuo pačiu palaipsniui priprasite prie fizinio krūvio ir vėliau galėsite pereiti prie intensyvesnių užsiėmimų.

Strip dance - įvairių šokių stiliai su erotiniais elementais ir įdomiomis choreografijomis. Strip dance užsiėmimuose mokysimės viliojimo meno subtilybių, išbandysime choreografiją avėdamos aukštakulnius, naudojant “kėdes”, taip pat gražiai naudotis įvairiais aksesuarais.

Klubo tvarkaraštis: http://www.klubastikjums.lt/index.php/tvarkarasciai/tvarkara%C5%A1tis-nuo-2013-09-09.html

Šokių, sporto ir sveikatingumo klubas "Tik Jums" sėkmingai veikia Vilniuje jau septynerius metus. Daugybės metų patirtimi spinduliuoja tiek klubo aplinka, inventorius, tiek nuolat tobulinami ir naujausias pasaulines tendencijas atitinkantys užsiėmimai.

Klubas "Tik Jums" turi viską, ko TIK JUMS reikia!

  • TIK JUMS skiriame įvairiapusį užsiėmimų tvarkaraštį;
  • TIK JUMS siūlome naujausius ir populiariausius šokių, sporto ir sveikatingumo užsiėmimus;
  • TIK JUMS dirba geriausi ir draugiškiausi instruktoriai;
  • TIK JUMS visuomet skiriame savo šypsenas ir geras emocijas.

Apie pardavėją

UAB "Grožio šaltinis"
Adresas: Žirmūnų g. 1E, Vilnius
Telefonas: 8 699 96668
El pašto adresas: tikjums@klubastikjums.lt
Nuoroda:

loading...