Nuo 39 Lt už šventišką, natūraliai atrodančią pasirinkto dydžio dirbtinę Kalėdų eglutę „Elegance"​​ su stovu! Svarbiausias žiemos švenčių atributas!

išparduota

Pradėkime ruoštis šventėms nelaukdami kainų bumo! Kalėdos - pati jaukiausia iš šilčiausia metų šventė, suburianti visą šeimą prie šventinio stalo! Pats pagrindinis šios šventės akcentas - Kalėdų eglutė, kuri džiugina kiekvieno iš mūsų širdis, stovėdama garbingiausioje namų vietoje. Gal jau spurdate iš noro kuo greičiau šventiškai papuošti namus? Jei taip, skubėkite pasinaudoti šios dienos Masinis.lt akcija ir įsigykite natūraliai atrodančią pasirinkto dydžio dirbtinę eglutę!

Įsigykite eglutę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kalėdų eglutės puošimas - pats tyriausias ir visą šeimą suvienijantis procesas. Tai ypatingas įvykis tiek mažiems, tiek dideliems. Taip smagu ištraukti seniai matytas žaisliukų dėžutes ir visiems draugiškai puošti eglutę. Taip smagu su visa šeima šnekučiuotis ir kabinti žaisliukus ant eglutės. Kiekvienas šeimos narys prisideda prie puošimo ir paskleidžia Kalėdinę dvasią po visus namus. Pasirūpinkite, kad artėjant šventėms nebereikėtų rūpintis eglute!

Eglutė susideda iš 2 dalių, kurias labai lengva sumontuoti, o paskui sandėliuoti. Eglučių šakos yra sumontuotos ir neišimamos. Eglutės yra su plastikiniu stovu, todėl tereikės išpakuoti, išskleisti šakas ir papuošti išsirinktą eglutę.

Dirbtinė Kalėdų eglutė „Elegance"

Dydžiai:

  • 0,8 m aukščio, 60 cm skersmens (mažų šakelių kiekis – 81);
  • 1 m aukščio, 70 cm (mažų šakelių kiekis – 141);
  • 1,5 m aukščio, 105 cm (mažų šakelių kiekis – 336);
  • 1,9 m aukščio, 115 cm (mažų šakelių kiekis – 495);
  • 2,3 m aukščio, 130 cm (mažų šakelių kiekis – 682).

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...