Nuo 35 Lt už „BELCANDO“ konservus šunims, pagamintus tik iš natūralių ingredientų! Pasirūpinkite savo augintinių sveikata ir ilgaamžiškumu!

išparduota

Dažnai turėdami augintinį juo rūpinamės geriau nei savimi, skirdami jam minimalų dėmesį ir rūpestį. Šiandien Masinis.lt ir UAB „Sautra“ jums siūlo palepinti augintinį „BELCANDO“ maistu šunims iš natūralių komponentų už puikią kainą!

Įsigykite natūralaus maisto šunims Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 15 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Viskas, kas sudėta į šunų maistą, įtakoja jų gyvybingumą ir gyvenimo trukmę. Mitybos ir sveikatos sąveikos yra labai įvairios ir su šuns amžiumi jos gali šiek tiek keistis. Natūralūs komponentais, esantys „BELCANDO“ maiste šunims, turi teigiamą įtaką šuns sveikatai, gyvybingumui ir ilgaamžiškumui. Unikalūs žaliavų pasirinkimo procesai, atsižvelgia į kiekvieno individualaus šuns poreikius kiekvienoje jo gyvenimo stadijoje. Aukščiausios kokybės mėsa ir grūdai yra tinkami žmonių vartojimui ir gaunami iš griežtai prižiūrimų ekologinių fermų Vokietijoje. Maistinės skaidulos puikiai subalansuotos ir atlieka prebiotikų funkcijas. „BELCANDO“ gaminiuose nenaudojami dirbtiniai kvapai, dažikliai, soja ir konservantai, genetiškai pakeisti produktai, sintetiniai antioksidantai, kritusių gyvūnų mėsa. Mėsos kokybė atitinka žmonių maistui tinkamų mėsos produktų kokybei taikomus reikalavimus. Tokie gyvuliai yra tinkamai skerdžiami, tai yra atliekama veterinarinių tarnybų priežiūroje, kurios tikrina, ar gaminiai yra tinkami naudojimui. Kiekvienai žaliavų partijai yra išduodamas tokį tinkamumą patvirtinantis veterinarinis sertifikatas. Tokiu būdu yra pašalinama bet kokia nepageidaujamų medžiagų (pvz. antibiotikų) buvimo mėsoje rizika ir ši procedūra yra analogiška tai, kuri yra taikoma žmonių maistui skirtiems produktams.

Per didelis cholesterolio kiekis yra dabartinio gyvenimo būdo įtaka. Tai lemia daugybę sveikatos problemų. Kas septintas šuo turi padidintą cholesterolio kiekį. „BELCANDO“ maistas yra pagamintas taip, kad sumažintų cholesterolio kiekį kraujyje:

  • Mažas riebalų kiekis;
  • Papildytas FOS (fructo-oligosaccharides);
  • Papildytas lecitinu ( kepenų apsauga / lipometabolizmas);

Galimi pasirinkimo variantai:

35 Lt - Konservai šunims „Belcando“ gryna jautiena, pakuotė (6 vnt po 400 g.)

Aukščiausios kokybės grynos jautienos, vokiški konservai šunims „Belcando Beef Single Protein“. Idealiai tinka, kai gyvūnas netoleruoja kitų gyvulinės kilmės baltymų.

Sudėtis: Jautienos raumenų mėsa, širdis, plaučiai, kepenys, gerklos, žarnokai (viso 73 proc.), jautienos sultinys (27 proc.). Maistinės medžiagos: žali baltymai 12,0 proc., žali riebalai 6,9 proc., žali pelenai 2,1 proc., žalia ląsteliena 0,3 proc., drėgmė 75,0 proc.

41 Lt - Konservai šunims „Belcando“ gryna kengūriena, pakuotė (6 vnt po 400 g.)

Aukščiausios kokybės grynos kengūrienos konservai. Idealiai tinka, kai gyvūnas netoleruoja kitų gyvūlinės kilmės baltymų.

Sudėtis: Kengūros širdis, kepenys, plaučiai (viso 73 proc.), kengūrienos mėsos sultinys (27 proc.).

62 Lt - Konservai šunims „Belcando“ ėriena su ryžiais ir pomidorais, pakuotė (12 vnt po 400 g.)

Kruopščiai atrinkta mėsa iš kontroliuojamų Vokietijos žemės ūkio fermų. Visuose konservų rūšyse yra tik natūralūs ingredientai ir yra vertingas usnies aliejus, kuriame gausu polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Sudėtis: mėsa ir gyvūninės kilmės mėsos produktai (ėriena 63 proc. , ėrienos sultinys 28 proc. ), ryžiai 4 proc., pomidorai 4 proc., dygminų aliejus 0.5 proc., mineralai. Maistinės medžiagos: baltymai - 11,7 proc., riebalai - 6 proc., pelenai - 1,5 proc., ląsteliena - 0,3 proc., drėgmė - 78 proc., kalcis, fosforas, vitaminas A, D3, E, manganas, cinkas, jodas.

124 Lt - Konservai šunims „Belcando“ rinktinė mėsa su vitaminais i mineralais, pakuotė (24 vnt po 400 g.)

98,8 proc. mėsa, 1,2 proc. - mineralai ir vitaminai.

Rinktinės mėsos dėka, koncervai yra puikaus skonio. „BELCANDO Meat“ gaminama iš aukščiausios kokybės rinktinių žaliavų. Naudojama mėsa atitinka ir žmonių maistui keliamus reikalavimus. Nenaudojami subproduktai, aromatinės medžiagos, dažikliai ir konservantai, o taip pat ir modifikuoti produktai. Koncervai yra kaloringi, aukščiausios kokybės, todėl tikrai patiks net išrankiausiam gyvūnui. Pagrindinis komponentas yra vištiena.

Sudėtis: Mėsa ir mėsos subproduktai (98,8 proc.), mineralai. Maistinės medžiagos: baltymai - 14 proc., riebalai - 5 proc., pelenai - 2,5 proc., ląsteliena - 0,2 proc., drėgmė - 75,4 proc., kalcis, fosforas, vitaminai A, E, D3.

127 Lt - Konservai šunims „Belcando“ mėsa su daržovėmis, pakuotė (24 vnt po 400 g.)

93,8 proc. mėsos, 5 proc. daržovės, 1,2 proc. mineralai ir vitaminai.

Mėsa su daržovėmis - dėka aukščiausios kokybės mėsos su daržovėmis konservai yra puikaus skonio. Skanūs mėsos gabaliukai švelnioje želė. Didžiuliai kokybės reikalavimai garantuoja aukštą mėsos biologinę vertę. Nekokybiškos žaliavos ir subproduktai nepatenka į gamybą. Konservų sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapo priedų ir sojos produktų.

Sudėtis: mėsa ir mėsos subproduktai (93,8 proc.), daržovės (min. 5 proc.), mineralai. Maistinės medžiagos: baltymai - 14 proc., riebalai - 5 proc., pelenai - 2,5 proc., ląsteliena - 0,3 proc., drėgmė - 79 proc., kalcis, fosforas, vitaminai A, E, D3.

127 Lt - Konservai šunims „Belcando“ mėsa su makaronais, pakuotė (24 vnt po 400 g)

93,8 proc. kalakutienos ir vištienos, 5 proc. makaronų, 1,2 proc. mineralų ir vitaminų.

Sveika mityba jautriems maistui šunims. Skanūs mėsos gabaliukai švelnioje želė. Didžiuliai kokybės reikalavimai garantuoja aukštą mėsos biologinę vertę. Nekokybiškos žaliavos ir subproduktai nepatenka į gamybą. „BELCANDO“ konservų sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapo priedų ir sojos produktų.

Sudėtis: 93,8 proc. kalakutiena ir vištiena bei mėsos produktai, 5 proc. makaronai, 1,2 proc. mineralai ir vitaminai (kalcis, fosforas, vitaminai A, E, D3).

Apie pardavėją

UAB "Sautra"
Telefonas: 8 612 12474
El pašto adresas: diana@sautra.eu

loading...