Nuo 3 Lt už galvos skausmą mažinantį bei malonumą suteikiantį galvos masažuoklį!

išparduota

Atsipalaiduokite po įtemptos darbo dienos, prieš miegą ar tiesiog padėkite atsipalaiduoti artimam žmogui. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti efektyvų galvos masažuoklį, kuris padės jums pamiršti dienos negandas!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys vienas arba trys galvos masažuokliai! Įsigykite masažuoklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Galvos masažuoklis
yra veiksmingas masažo prietaisas, kuris tiesiogiai veikia kūno elektrinius laukus. Su galvos masažuokliu net neturėdami jokių akupunktūros žinių, intuityviai paveiksite reikiamus taškus galvos paviršiuje. Šiandien jis žmonėms tarnauja kaip pozityvus ir stiprus energijos šaltinis. Nauda: Masažuoklis pilnai atpalaiduos ir sugrąžins Jūsų veide šypseną. Mažina depresyvios nuotaikos priežastis. Naudojant galvos masažuoklį, gaminasi endorfinai, kurie veiksmingai kovoja prieš galvos skausmą ir įtampas. Dėl atpalaiduojančio poveikio gerinama smegenų veikla. Suaktyvėjus kraujo apykaitai, skatinamas plaukų augimas. Veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai.

Naudojimas: Paleiskite plaukus ir švelniai palieskite pakaušį su galvos masažuokliu. Lėtai paspauskite rankenėlę, kol masažuoklis aprėps visą galvą. Toliau judinkite galvos masažuoklį aukštyn žemyn kartu sukdami, kad jis paveiktų visas galvos sritis. Malonūs pojūčiai netrukus perkels jus į visiško atsipalaidavimo ir palaimos būseną. Naudokite sėdėdami arba gulėdami. Galite masažuotis patys arba paprašykite kitų.


matavimai:
ilgis - 23 cm, plotis - 12 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...