Nuo 29 Lt už viso kūno ar atskirų vietų depiliaciją vašku su medvilne arba chorofilu „Gytės grožio namuose“, Kaune! Glotni oda ilgam laikui!

išparduota

Pamirškite depiliacijos kančias namuose - verčiau patikėkite šiuos rūpesčius profesionalams! Jau šiandien Masinis.lt turi itin viliojantį pasiūlymą bet kuriai savo grožiu besirūpinančiai merginai ir moteriai! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą viso kūno ar atskirai bikini zonos, kojų, rankų bei pažastų depiliacijai vašku su medvilne arba chorofilu „Gytės grožio namuose“, Kaune, už itin viliojančią kainą!

Galite rinktis sau norimiausią variantą:

  • 29 Lt už 70 Lt vertės bikini zonos depiliaciją;
  • 29 Lt už 70 Lt vertės pilną kojų depiliaciją;
  • 29 Lt už 70 Lt vertės rankų ir pažastų depiliaciją;
  • 59 Lt už 140 Lt vertės viso kūno (bikini, kojų, rankų ir pažastų) depiliaciją.

Depiliacija vašku - tai procedūra, kurios metu pašalinami nepageidaujami plaukeliai nuo įvairių kūno vietų karštu arba pašildytu vašku, tad plaukeliai pašalinami su šaknimis. Šiai procedūrai naudojamas vaškas su medvilne, ypatingas dar ir tuo, kad nelūžinėja, o yra tąsūs, taigi, depiliacija trunka trumpiau. Tamprus, elastingas vaškas be vargo pašalins visus plaukelius ir leis jums džiaugtis glotniu kūnu!

Depiliacijos procedūros privalumai:

  • Plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui - atauga po 4-7 savaičių;
  • Plaukeliai atauga švelnesni, plonesni, ilgainiui ir šviesesni;
  • Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, sumažėja depiliuojamų kūno vietų plaukuotumas;
  • Po depiliacijos vašku oda tampa švelni ir lygi.

Vienos zonos depiliacija trunka apie 20 min, viso kūno apie 1 val.

„Gytės grožio namai“ darbą pradėjo 2012 metų kovą ir toliau sėkmingai plečia savo veiklą. Šioje studijoje dirba profesionalūs meistrai, turintys darbo patirtį, lakią vaizduotę ir vis tobulinantys savo kvalifikaciją. Jaukioje salono aplinkoje rasite viską, ko jums tikrai reikia!

Apie pardavėją

Gytė Jakimonienė
Telefonas: 8 602 15379
El pašto adresas: gytejakimoniene@gmail.com
Nuoroda:

loading...