Nuo 26 Lt už "Versace Eau de Parfum" arba "Versace Bright Crystal" mini tualetinio vandens, dušo žele ir kūno losjono rinkinį!

išparduota

Palepinkite save! Masinis.lt šiandien kiekvienai save mylinčiai merginai ar moteriai siūlo įsigyti pasirinktą tualetinio vandens, dušo žele ir kūno losjono rinkinį iš "Versace" kolekcijos! Griebkite šios dienos akcijos kuponą, kvepėkite žymiu aromatu, žavėkite savo šypsena!

Įsigykite rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kiekvienas rinkinys parduodamas dailioje dėžutėje, todėl puikiai tiks ne tik įsigyti sau, bet ir kaip dovana artimam žmogui!

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. "Versace Eau de Parfum" EDP moterims (5 ml), kūno losjonas (25 ml), dušo žele (25 ml)

Aromatą sudaro elegantiškas gaivus gėlių bei skanus vaisių kvapas. Pagrindinis šio kvapo akcentas yra subtilus muskuso bei kedrų kvapas atskleidžiantis geidulingumą.

  • Viršutinės natos: visterijos, gvajavos, alyvos, juodieji serbentai;
  • Vidurinės natos: jazminai, lotosai, orchidėjos, azalijos;
  • Pagrindinės natos: kvapieji auksabarzdžiai, kedrai, muskusas.

2 modelis. "Versace Bright Crystal" EDT moterims (5 ml), kūno losjonas (25 ml ), dušo žele (25 ml)

Aromatą sudaro švelnus gėlių kvapas ir juntamas vaisių bei muskuso dvelksmas. Jis puikiai tinka savimi pasitikinčiai ir tvirto charakterio moteriai, tačiau tuo pačiu ir labai moteriškai bei visada žaviai atrodančiai. Kvapo pobūdis žadina geismą.

  • Viršutinės natos: granatai, kvapieji mandarinai, šalčio kvapas;
  • Vidurinės natos: bijūnai, lotosai, magnolijos;
  • Pagrindinės natos: ambra, muskusas, svietenijos.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...