Nuo 25 Lt už pažastų, rankų arba pilną bikinio srities depiliaciją cukrumi “Grožio ir lieknėjimo studijoje” Klaipėdoje!

išparduota

Daugelis moterų ar merginų vargsta su greitai ataugančiais ar įaugančiais, po depiliacijos namuose, plaukeliais. Pasirūpinkite odos švelnumu ir džiaukitės spinduliuojančiu moteriškumu, nepriklausomai nuo metų laiko! Šiandien siūlome atsikratyti nepageidaujamų pažastų ir bikini zonos plaukelių depiliaciją cukraus pasta už išties gerą kainą!

Depiliacija cukrumi – sparčiai populiarėjanti ir itin veiksminga plaukų šalinimo procedūra. Po depiliacijos cukrumi apie juos pamiršite tikrai ilgam.

Depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis lieka nepašalinti. Be to, cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios, net keletą mėnesių. Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos.

Braziliška bikinio srities depiliacija pašalina plaukelius nuo visos bikinio zonos. Daugelis moterų džiaugiasi, kad po braziliškos procedūros cukrumi oda lieka labai lygi ir galima dėvėti pačius atviriausius apatinius. Depiliacijai naudojama unikali 100 % natūrali “Dermaepil” cukraus pasta, todėl nedirgina odos, tinka alergiškiems žmonėms ir tiems, kurie turi odą su padidėjusia jautrumo reakcija. Dėka natūralių ingredientų, “Dermaepil” pasta neturi neigiamo paveikio odai, yra chemiškai abejinga, todėl plaukų šalinimas tampa vis malonesnis ir užima mažiau laiko.

Šis depiliacijos metodas rekomenduojamas, nes:

  • depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, - ji nedirgina ir nežaloja odos;
  • atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami plaukeliai, kurie ataugdami neįauga į odą;
  • depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, vos 4-5 mm ilgio, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis dažnai lieka nepašalinti;
  • cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios, net keletą mėnesių;
  • cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pagal natūralią plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų;
  • švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių, todėl procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos;
  • ekologiškai švarus produktas.

Kitas šio būdo privalumas yra tas, kad procedūrą tenka kartoti po mėnesio, o skutant - po trijų, keturių dienų. Be to, skutant plaukus, neretai suerzinama ir net pažeidžiama oda, atsiranda pūlinukų, net alergijos židinių.

Procedūros trukmė: pažastų depiliacija apie 25 min.

Bikini depiliacija trunka apie 60 min.

Depiliacija cukrumi, tai viena veiksmingiausių ir mažiau skausmingų procedūrų, nei depiliacija vašku. Šios procedūros metu pašalinami net smulkiausi plaukeliai, kuriuos sunkiai pasiekia kitos depiliacinės priemonės. Tegul Jūsų odos glotnumas išlieka ilgiau - net iki kelių mėnesių!

Apie pardavėją

Grožio ir lieknėjimo studija
Telefonas: 8 684 55737
El pašto adresas: renataaleksandraviciene@gmail.com

loading...