Nuo 2.32 Eur už 100 g arba 600 g natūralaus žaliojo molio miltelių jūsų odos puoselėjimui!

išparduota

Rūpinkitės savo oda! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti tikrą natūralų gamtos produktą - žaliąjį molį, kuris naudojamas įvairioms odos procedūroms! Pasilepinkite natūraliu gaminiu iš gamtos! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir galėsite rinktis 100 g arba 600 g žaliojo molio!

Įsigykite žaliąjį molį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Žaliasis molis - tai natūralus gamtos produktas, kurio sudėtyje yra daug natūralių naudingų medžiagų. Žaliasis molis tai ideali priemonė odos puoselėjimui. Žaliasis molis 100 proc. natūralus.

Paskirtis:

  • Veidui.
  • Kūnui.
  • Vonios procedūroms.

Naudojimas: reikia sumaišyti 2-3 valgomuosius šaukštelius molio miltelių su trupučiu mineralinio vandens. Galima maišyti su šalto spaudimo aliejais, vaisių ir grūdų tyrėmis, ekstraktais, pridėti eterinių aliejų. Vėliau leisti kelias minutes pabrinkti, tada medine mentele maišyti iki tolygios, vientisos pastos. Užtepti ant odos, palaikyti 15-20 min. (jei naudosite kaip veido kaukę), arba 30-60 min. (jei naudosite su kūno įvyniojimu), ir nuplauti drungnu vandeniu.

Galite pasirinkti:

  • 100 g žaliojo molio miltelių;
  • 600 g žaliojo molio miltelių;

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...