Nuo 199 Lt už dėmių, tatuiruočių, ilgalaikio makiažo šalinimą taikant fototerapiją VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE arba RASEINIUOSE!

išparduota

Gailitės, dėl kažkada padarytos tatuiruotės, ilgalaikio makiažo? O gal jus vargina senatvinės dėmės ar iššokę kapiliarai? Pamirškite šias problematiškas dėmes! Nepraleiskite progos pasinaudoti Masinis.lt pasiūlymu - čiupkite šios dienos akcijos kuponą tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo šalinimui su ypatingai gera nuolaida! Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Ilgametę patirtį turintys specialistai parinks geriausią būdą atsikratyti varginančių dėmių. Procedūra yra neskausminga, saugi ir neužima daug laiko. Procedūros metu veikiamos tik pigmentinės dėmelės, todėl nepažeidžiami kiti audiniai ir nelieka randų.

Pasirinkite reikiamiausią variantą ir džiaukitės gražia oda:

  • 199 Lt už 600 Lt vertės 20 cm² dėmių, tatuiruočių, ilgalaikio makiažo šalinimą;
  • 449 Lt už 1500 Lt vertės 50 cm² dėmių, tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo šalinimą.

Galite įsigyti neribotą kiekį kuponų ir pagražinti didesnį odos plotą ar panaikinti daugiau išvaizdą gadinančių dėmelių. Prieš procedūras ir po jų reikėtų vengti saulės, dėl tikslesnių rekomendacijų visada pasitarkite su specialistais.

DĖMESIO! Klientams daromos nemokamos kontrolinės nuotraukos pirmaja pabaltijyje trimate kamera ANTERA 3D, kuri vienareikšmiškai identifikuoja problemą ir kontroliuoja proceso eigą.

Pagražinkite veido odą, atsikratykite tatuiruotės, permanentinio makiažo - greitai, neskausmingai ir už ypatingai mažą kainą!

Apie pardavėją

UAB Tauba
Telefonas: 8 601 99994
El pašto adresas: apskritis@gmail.com

loading...