Nuo 19 Lt už universalų naujos kartos valiklį langams, tepalams ir sunkiai įveikiamam purvui arba universalų valiklį įvairiems paviršiams valyti. DOVANA - langų valiklis! Pagaminta Belgijoje!

išparduota

Užmirškite begalę skirtingų produktų, kuriuos naudojate įvairiems paviršiams valyti! Daugelio rūpestingų namų šeimininkių lentynos lūžte lūžta nuo gausybės įvairių valiklių, šveitiklių ir ploviklių - vieni skirti vonios kambariui, antri - virtuvei, treti - gyvenamųjų kambarių grindims, o kur dar priemonės, skirtos automobiliui!

Ar žinojote, kad tokios gausybės priemonių jums tikrai nereikia? Šiandien visiems vyrams rekomenduojame įsigyti efektyvų naujos kartos universalų valiklį langams, tepalams ir purvui valyti, kuris puikiai tinka visoms transporto proemonėms, o moterims - universalų valiklį, kuris padės ne tik efektyviau prižiūrėti įvairius paviršius, bet ir sutaupyti. DOVANŲ gausite langų stiklų ploviklį ( 500 ml)! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir pasenusias priemones pakeiskite šiuolaikišku išradimu!

Pasinaudoję praktiškia šios dienos akcija, įsigysite universalų valyklį langams, tepalams ir purvui arba plataus naudojimo valiklį, kuris netik nuvalys, bet ir nuriebalins paviršus. Universalus valiklis nuvalys nešvarumus nuo įvairių paviršių: medinių, medžiaginių, odinių, plastikinių, metalinių, plytelių ir t.t. Valiklis efektyviai valo dėmes, netoksiškas, nealergiškas, nedegus, nelakus, biologiškai susiskaidantis, jo sudėtyje nėra spirito, saugus odai ir drabužiams valyti, visiems plaunamiems paviršiams - lengvai pašalins purvą nuo bet kokio paviršiaus!

Valiklis transporto priemonėms

Pamirškite brangias ir neveiksmingas transporto priemonių valymo medžiagas - pristatome valiklį, prieš kurį neatsilaikys nei vabalai puošiantys stiklus, nei dulkės. Net ir erzinančioms kelio dervoms bus galas! Valiklis tinkamas plauti visą transporto priemonę, įskaitant variklį.

Tai naujos kartos universalus valiklis visoms transporto priemonėms:

  • Dviračiams;
  • Motoroleriams;
  • Motociklams;
  • Automobiliams;
  • Sunkvežimiams;
  • Tinkamas oro bei vandens transporto priemonėms.

Gali būti naudojamas kaip:

Stiklų ploviklis: su šiuo skysčiu ne tik lengvai nuplausite transporto priemonių stiklus, bet, įpylę į tam skirtą bakelį, naudojant 1% tirpalą, iš 500 ml koncentrato paruošite iki 50 l stiklų ploviklio!

Šampūnas: nuvalys ne tik stipriai prilipusias museles, bet ir įsisenėjusį purvą ant ratlankių ar smalos užsiteršimus, prikibusius nuo šviežiai pakloto asfalto. Tinkamas plauti visą transporto priemonę, įskaitant variklį.

Tepalų valiklis: mažiau atskiedę priemonę taip pat lengvai nuvalysite ir dyzelino dėmes prie kuro bako, ir „juodą“ variklį. Priemonė bus naudinga ir transporto priemonių taisymui skirtiems tepaluotiems įrankiams nuplauti.

Naudojimas: paruošiamas darbinis skystis (žr. skiedimas); patogiausia jį užpurkšti, naudojantis profesionaliu purkštuvu (įsigyjamas atskirai), leisti priemonei įsigerti; vandeniu ir šepečiu nuplauti nešvarumus; gražiai blizgės nusausinus mikropluošto servetėle.

Pridėtas antikorizinis inhibitorius. Geriausias naudoti 3 metus, atskiestas švariu vandeniu bus taip pat veiksmingas ilgai.

Skiedimas: stiklams 1-3%, šampūnas – 3-5%, tepalų valiklis iki 30%.

Sudėtis: aqua >90%, non ionic surfactants <5%, kationic surfactants <5%.

Universalus valiklis

Su juo galite valyti:

Virtuvinius paviršius: nuo šiol nebereikės vargti valant virtuvinius paviršius, nes su šia priemone lengvai nuvalysite net senokai nevalytus spintelių paviršius, gartraukių paviršius (išskyrus suodžius, degėsius), stalviršius, stalčius, spinteles, tiks ir viryklės kasdienam valymui. Tiesiog sudrėkinkite valomą paviršių šiltu vandeniu, užpurkškite priemonės, palikite kelioms minutėms ir nuvalykite šilta drėgna kempinėle ar šluoste. Nepamirštamą įspūdį po valymo paliks kempinėlė, nes ji, nuskalauta po vandeniu, liks kaip nauja (neįsigeria nešvarumai)!

Sienas: liko ant sienų brūkšniai nuo kėdės? Nuo batų? Lagamino? Vaikai, eidami koridoriumi mėgsta braukyti per sieną rankytėmis ar žaislais ar tiesiog susikaupė nešvarumų ant dažytų ir kitų vandeniui atsparių paviršių? Juodi ratilai aplinkui rozetes, šviesos ar kitus jungiklius? Purvinomis rankomis atsirėmėte į kitą paviršių? Nebesijaudinkite dėl šių smulkmenų! Jums tereikia trupučio šilto vandens ir universalaus valiklio, kempinėlės ar šepetėlio, ir problemos neliks vos per kelias minutes.

Lubas: nebepatinka "padūmavusios" lubos? Jei jos atsparios vandeniui, tuomet papildomai papurkškite universalaus valiklio, nuvalykite ir mėgaukitės atsinaujinimu!

Grindis (blizgios/neblizgios): laikui bėgant grindys praranda spalvą, o tarpeliai tarp pytelių, parketo ar laminato sudūrimo vietose – pajuoduoja. Sudrėkinkite grindis vandeniu, užpurkškite priemonės, patrinkite šepetėliu, jei reikia, nuvalykite šluoste. Kasdieniam grindų plovimui: įpilkite priemonės į kibirą su šiltu vandeniu ir plaukite, kaip įpratę.

Batų dėžes, net ir batus! Su šia priemone lengvai išvalysite susikaupusius nešvarumus ne tik iš batų dėžės, bet iš visų namuose, rūsyje ar sode turimų dėžių, nes priemonė lengvai atskiria purvą nuo daugelio paviršių, telieka jį nuvalyti/nuimti. Tokiu principu taip pat puikiai išvalysite net seniausius batus: sudrėkinkite batą vandeniu, užpurkškite priemonės, kempinėle ar šluoste nuvalykite iškilusį purvą. Jei su valomais batais kažkada vaikščiojote po sniegą ir druską, jus tikrai nustebins į paviršių iškelti tie patys balti milteliai, kurie kažkada buvo ant gatvės. Ne tik bato, bet ir jūsų oda "kvėpuos" lengviau.

Drabužius, krepšius, kuprines: jūsų mokyklinukas vėl atsisėdo ant kramtomos gumos? Universalus valiklis padės saugiai (nesugadinant drabužių) ją išimti ir iš džinsų, ir iš daugelio kitų drabužių

Automobilį: užteks tik šio vieno valiklio, norint išvalyti automobilio vidų. Be didelių pastangų nuvalysite ne tik automobilio paneles, bet ir kilimėlius, sėdynes (medžiagines, odines). Norisi dar didesnio efekto? Purkškite universalaus valiklio ant vandeniu sudrėkintų langų, purvais aptaškytų automobilių šonų ir/ar ratlankių, tuomet nuskalaukite/nuvalykite drėgmę sugeriančia šluoste.

Dėmesio (oda, medžiaga, plastikas ir t.t.): universalų valiklį puikiai panaudosite kaip dėmių valiklį: išimsite ne tik kraujo dėmes iš drabužių, bet nuvalysite net ir statybinius klijus nuo palangės. Išbandyti verta! (tik odą pradžioje valykite mažiau matomoje vietoje, nes kartais po išvalymo gali likti šviesesnė dėmelė, jei dažai nebuvo kokybiški, t.y., valiklis "supras" tai kaip "šiukšlę" ir nuvalys).

Prekės talpa: 500 ml.

Prekės pagamintos Belgijoje.

Naudojimas: užpurškite nedidelį kiekį priemonės ant valomo paviršiaus 30 cm atstumu nuo jo (geriausiai prieš valant paviršių sudrėkinti šiltu vandeniu – priemonė bus efektyvesnė); palikite ant valomo paviršiaus kelioms minutėms, bet neleiskite nudžiūti; naudodami kempinėlę ar šepetį valykite paviršių sukamaisiais judesiais; pašalinkite nešvarumus nuo paviršiaus drėgna sugeriančia šluoste, neleisdami jam nudžiūti; esant būtinumui panaudokite priemonę pakartotinai; nusausinkite paviršių (jei tai būtina).

Priemonės galima pilti į bet kurį patogų švariai išplautą purškiklį arba į šiltą vandenį dubenyje ar kibire, priklausomai nuo to, ką norite valyti (eilinei grindų ar kitų paviršių priežiūrai ruošiame 2-5% tirpalą).

Sudėtis:

Aqua >80%, anionic surfactants <5%.

Priemonės galiojimas – 3 metai.

Gaminama pagal UAB "Alternative specialists" užsakymus, CHRISAL, Belgija.

DOVANA - langų valiklis (įvairiems stiklo paviršiams, veidrodžiams, akiniams).

Keturių organinių druskų ir vandens pagrindu pagaminta priemonė leis matyti pasaulį šviesesnį, švaresnį! Stiklų valymo priemonė efektyviausiai nuvalys nešvarumus nuo visų stiklinių ir veidrodinių paviršių, suteikdama jiems blizgesio ir antistatinių savybių, dėl ko jie taip greitai „nebeapsineš“; sudėtyje nėra spirito, efektyviai valo lipnias dėmes nuo stiklų (klijų likučius nuo reklaminių ar kitokių etikečių), netoksiška, nealergiška, nedegi, nelaki, biologiškai susiskaidanti. Nesendina valomų paviršių, todėl jie tarnaus ženkliai ilgiau.

Prekės talpa: 500 ml.

Prekės pagamintos Belgijoje.

Apie pardavėją

UAB "Alternative specialists"
Telefonas: 8 605 88999
El pašto adresas: info@alternative.lt
Nuoroda:

loading...