Nuo 12 Lt už spalvingą kompaktiškai sulankstomą vaikišką kėdutę! Naudokite ją ten, kur jos prireiks: namuose, gamtoje arba prie stalo!

išparduota

Visiems mažyliams gamtoje, namuose ar darželyje prisireikia nedidelės kėdutės žaidžiant, užsiimant kūrybine veikla ar rūpinantis higiena! Būtent tokią kėdutę šiandien siūlo įsigyti Masinis.lt. Ją galėsite kompaktiškai sulankstyti ir nešti rankoje, o atėjus į vietą - vėl išskleisti!

Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite prekę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Spalvingą kėdutę vaikas galės nešiotis su savimi. Puikiai pravers gamtoje ar iškylose. Tokią kėdutę vaikas galės naudoti savo kambaryje piešdamas ar žaisdamas.

Taip pat ši kėdutė labai pagelbės vaikams, nepasiekiantiems vonios kriauklės nusiprausti, nusiplauti rankas ar išsivalyti dantis. Kėdutė padės vaikui pačiam savarankiškai mokytis rūpintis higiena. Kėdė pagaminta iš tvirto plastiko.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...