Nuo 12 Lt už 1 kg pasirinktų universalių trąšų arba kompleksinių trąšų vejai!

išparduota

Atšilus orams, prasidės ir didieji pavasario žemės darbai. Reikės suskubti tvarkyti žemę ir ruošti sėjai, todėl šiandien Masins.lt siūlo įsigyti pasirinktas universalias trąšas arba trąšas skirtas vejai „Boker Agro“!

Įsigykite pasirinktas trąšas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. Universalios trąšos „Boker Agro“

Tai puikiai subalansuota, lengvai tirpstančios kompleksinės trąšos, skirtos sodo ir daržo augalams.

Dėl subalansuotos trąšų sudėties augalų daigai, svogūnėliai, šaknigumbiai, sodmenys geriau prigyja ir įsišaknija. Paspartėja daržovių ir vaisių branda, padidėja derlius. Pagerėja jo maistinė ir skonio ypatybės. Gėlės ir dekoratyviniai augalai ilgai išlieka dekoratyvūs. Trąšos spartina, gausina žydėjimą. Teigiamai veikia žiedpumpurių užuomazgų formavimąsi, pagyvina ir paryškina žiedų spalvą. Augalai apsaugomi nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų, tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniui poveikiui ir pažeidimams.

Tinka: augalų daigams (sodmenims), daržovėms, gėlėms, sodo dekoratyviniams augalams tręšti.

Talpa: 1 kg arba 4 kg.

2 modelis. Kompleksinės trąšos vejai „Boker Agro“

Tai puikiai subalansuota, lengvai tirpstančios kompleksinės trąšos, skirtos įvairių vejų ir žolynų tręšimui.

Vejų paviršinis tręšimas organinėmis trąšomis pagerina dirvos fizines ir chemines savybes. Augalai intensyviau krūmijasi, yra lapuotesni, išvystytos stipresnę šaknų sistema, veja geriau apsaugoma nuo nepalankių oro sąlygų. Tręšiant šiomis kompleksinėmis trąšomis veja neskursta, geriau žiemoja.

Talpa: 1 kg arba 4 kg.


3 modelis. Trąšos vejai nuo piktžolių „Boker Agro“

Tai puikiai subalansuota, lengvai tirpstančios trąšos, skirtos įvairių vejų ir žolynų tręšimui, sudėtyje turinčios durpių bei samanų naikiklių.

Vejų paviršinis tręšimas organinėmis trąšomis pagerina dirvos fizines ir chemines savybes. Augalai intensyviau krūmijasi, yra lapuotesni, išvystytos stipresnę šaknų sistema, veja geriau apsaugoma nuo nepalankių oro sąlygų. Trąšų sudėtyje esantis geležies sulfatas stabdo samanų vystymąsi, o amonio azotas skatina žolių augimą ir sudaro nepalankias sąlygas samanų plitimui. Tręšiant šiomis kompleksinėmis trąšomis veja neskursta, geriau žiemoja, sumažėja samanų bei piktžolių galimybė.

Talpa: 1 kg arba 4 kg.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...