Net su 50 % nuolaida įsigyk puikią atminties kortelę tavo telefonui, kompiuteriui ar fotoaparatui pasirinktinai 4GB, 8GB, 16GB iš "BALTIC MOBILES"!

išparduota
Iš pirmo žvilgsnio atminties kortelės – tai dėmesio neverti mažyliai, tačiau jose gali saugoti milžiniškus informacijos kiekius. Patogus ir geras būdas saugoti informaciją! Tad paskubėk pirkti, nes Masinis.lt ir mobiliųjų telefonų ir jų priedų prekybos tinklas "BALTIC MOBILES" siūlo tau atminties korteles už pačią žaviausią kainą!

Atminties laikmena tavo: filmams, muzikai, nuotraukoms ir kitai informacijai. Šios micro SDHC atminties kortelės su adapteriu yra firminės"BALTIC MOBILES" su SD kortelių skaitytuvais kitoms laikmenoms.

Atminties kortele  4GB, 8GB, 16GB microSD SDHC su adapteriu.

Kur naudojamos kortelės?

● Fotoaparatuose
Įsigiję fotoaparatą, neišsiversime be atminties kortelės. Juk vidinėje šių įrenginių atmintyje paprastai telpa vos dešimt geros kokybės nuotraukų. Veidrodiniuose fotoaparatuose apskritai neįrašysime nuotraukų. Kompaktinės klasės fotoaparatuose paprastai naudojamos SD arba „Memory Stick“ („Sony“ gamybos įrenginiuose) tipo kortelės, o veidrodiniuose – dar ir CF („Compact Flash“).

● Filmavimo kamerose
Praėjo laikai, kai kameros vaizdą saugodavo kasetėse. Daugelis šiuolaikinių įrenginių vaizdą įrašinėja tiesiai į atminties kortelę. Dažniausiai – SD tipo.

● Telefonuose
Specialiai telefonams buvo sukurtos mažosios SD kortelės, vadinamos „microSD“. Šios nago dydžio laikmenos lengvai telpa nedideliame telefono korpuse.

● MP3 grotuvuose
Daugelis MP3 grotuvų taip pat turi kortelių skaitytuvus. Šių įrenginių korpusai labai maži, todėl juose naudojamos mažosios „microSD“ kortelės. Tokios pat, kaip ir mobiliuosiuose telefonuose.

● Skaitmeniniuose nuotraukų rėmeliuose
Šiuose įrenginiuose galime patogiai peržiūrėti nuotraukas. Geriausia tai daryti tiesiog įdėjus atminties kortelę iš fotoaparato. Dauguma skaitmeninių rėmelių tam reikalui turi kortelių skaitytuvą.

● Automobiliniuose GPS navigatoriuose
Jei daug keliaujame, navigatoriuje įdiegtų žemėlapių gali neužtekti. Juos galime įsidiegti ne tik vidinėje įrenginio atmintyje, bet ir kortelėje. Beje, brangesni navigatoriai tiesiai iš įdėtos laikmenos gali groti muziką, rodyti filmus ir nuotraukas.

● Kompiuteriuose
Atminties kortelių skaitytuvą turi praktiškai kiekvienas nešiojamasis ar stalinis kompiuteris. Todėl atminties korteles juose galime naudoti vietoje USB atmintinės. Juk šios laikmenos gerokai mažesnės už „USB raktus“, todėl lengvai telpa, pavyzdžiui, į piniginę. Patogu, kai gamintojas kartu su kortele pateikia ir nedidelį USB skaitytuvą. Tuomet laikmeną galime naudoti taip pat, kaip įprastą USB atmintinę.

Apie pardavėją

UAB "BALTIC MOBILES"
Telefonas: 8 642 52222
El pašto adresas: info@balticmobiles.lt

loading...