Neįtikėtina akcija! Tik nuo 9.99 Lt už automatinį tekstilinį automobilio plovimą su NANO technologijomis, vaškavimą ir džiovinimą "Taksi parko plovykloje", Vilniuje!

išparduota

Nepraleiskite puikios progos pailsėti nuo buities darbų ir džiaukitės švariu bei išskirtinai blizgančiu automobiliu! Šiandien Masinis.lt ir Vilniuje įsikūrusi "Taksi parko plovykla" kviečia jus už ypatingai gerą kainą pasirūpinti savo automobiliu ir išbandyti naują, automatinę tekstilinę plovyklą su NANO technologijomis!

Įsigijus šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą, jums bus suteiktos šios paslaugos:

  • Automobilio nupurškimas aktyviomis putomis;
  • Automobilio nupurškimas šampūnu;
  • Automobilio plovimas tekstiliniais šepečiais;
  • Vaško blizgiklio užpurškimas;
  • Vaško blizgiklio įtrynimas tekstiliniais šepečiais;
  • Vaško džioviklio užpurškimas;
  • Džiovinimas oru;

Tekstilinės plovyklos privalumai:

1. Tausoja automobilį - naudojamos ypač švelnios tekstilinės šluostės nebraižo kėbulo;

2. Taupo laiką - vienas plovimas konvejeriu trunka iki 5 min.;

3. Išblizgina ilgam - vieno plovimo metu naudojamos net 7-ios aukščiausios kokybės vokiškos plovimo priemonės užtikrina ilgalaikį blizgesį.

Nepriekaištinga jūsų automobilio švara pasirūpins "Taksi parko plovykla", apie kurią turbūt jau yra girdėję visi vilniečiai. Darbštus "Taksi parko plovyklos" personalas pasirūpins, kad jūsų automobilis būtų švarus, o jūs galėtume didžiuotis, kad esate mylintis ir rūpestingas automobilio savininkas!

Dideli plovyklos plovimo pajėgumai, aukšta paslaugų kokybė, darbštus plovyklos personalas ir profesionali įranga neleis gaišti laiko ilgose eilėse!

Apie pardavėją

UAB "JAR GROUP"
Telefonas: 8 617 58273
El pašto adresas: uab.jargroup@gmail.com

loading...