Negludinto selenito akmens bokštelis iš UAB „Maroko grožis“! Puikiai nuima stresą, yra puiki puošmena namų interjere! Galėsite rinktis su LED padėkliuku arba be jo!

išparduota

Jūs neretai patiriate stresą ir ką darote kad nusiraminti? Ar girdėjote apie gydomąją selenito akmens galią? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo bespalvį, permatomą bokštelį, puikiai tarnaujantį kaip namų interjero dekoracija ir streso padarinių mažinimą. Šiandien selenito lazdelė jums siūloma už puikią kainą!

Įsigykite selenito akmens bokštelį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Negludintas selenito akmuo

Be padėklo

Su padėklu

Selenitas – bespalvis, permatomas akmuo, kuriam būdingas perlinis spindesys ir mėnulio šviesą

primenantis žėrėjimas. Selenito bokštelis puikiai dera interjere ir kurią teigiamą energija aplink save. Jis veikia kaip izoliacinė medžiaga, todėl kai liečiame, atrodo šiltesnis negu kiti kristalai. Selenitas labai gerai nuramina ir praskaidrina mintis, todėl labai gerai turėti šalia savęs gabalėlį šio akmens emocinio streso metu.

Selenito bokštelis namuose taip pat atblokuoja užsistovėjusią užsistovėjusią neigiamą energiją

namuose.

Namuose selenitas sukurs ramią ir taikią atmosferą, kurios netrikdys išoriniai trukdžiai. Šis bokštelis gali būti puiki dovaną draugui ar artimajam įvairių švenčių proga. Bokštelį galima statyti ant LED lempučių padėkliuko, kuris skleidžia įvairių spalvų šviesą (gali šviesti ir tik baltai), akmeninis bokštelis ją puikiai perteiks. Tai suteiks jūsų namams žaismingumo ir neleis jiems tapti nuobodžiais.

LED lempučių padėkliukas veikia tiek su baterijomis, tiek gali būti pajungtas tiesiai su laidu.

Selenito bokštelio aukštis 10 cm.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 3 Eur - Negludintas selenito akmens bokštelis;
  • 7 Eur - Negludintas selenito akmens bokštelis ir LED šviečiantis padėklas.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...