Modelinis kirpimas karštomis žirklėmis, keratino kaukė ir sušukavimas ozono srauto džiovintuvu, grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Gražūs, sveiki plaukai – tikrojo moteriško grožio paslaptis! Stilingai ir profesionaliai nukirpti ir sušukuoti plaukai - neatsiejama gero įvaizdžio dalis. Bet kiekvieno kirpimo metu tikimės, kad po profesionalaus kirpimo plaukai bus sveikesni. To pasiekti galima, jei kirpimui naudojamos karštos žirklės, giliai maitinanti keratino kaukė ir sušukavimas atliekamas su ozono srauto džiovintuvu, Visą šį paslaugų komplektą siūlo Jums grožio salono „Dalia“ specialistai už puikią kainą!

Kirpimas karštomis žirklėmis rekomenduojamas moterims, bet gali kirptis ir vyrai, auginantys plaukus. Kirpimo metu plaukas užlydomas pjovimo vietoje, dėl to plaukai beveik neskilinėja ir gražiau atrodo, galima rečiau kirpti galiukus, auginti ilgesnius plaukus.

Giluminio poveikio keratino kaukė padeda atstatyti stipriai pažeistus plaukus. Ji akimirksniu suminkština, užveria plauko žvynelius ir intensyviai drėkina plaukus. Kaukė apima kelių lygių atstatančią sistemą MULTI LEVEL SYSTEM — viršutiniame plaukų sluoksnyje veikia katijonų polimerai, viduriniame — hidrolizuotas keratinas, o giluminiame sluoksnyje — šilko proteinai. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto, kuris atstato apsauginį lipidų barjerą plauko paviršiuje.

Plaukai džiovinami ir šukuosena formuojama naudojant džiovintuvą su ozono srautu. Ozonas palankiai veikia plauko struktūrą, kai plauko paviršius yra drėgnas. Šis plaukų džiovintuvas be pagrindinės funkcijos — išdžiovinti plaukus — pučia lengvą ozono srautą (ne didesnį negu 0,001 ppm) ir:

 • Sutrumpina plaukų džiovinimo trukmę;
 • Skatina apsauginio plauko stiebo sluoksnio formavimąsi;
 • Sustiprina dažų ryšį su plauko struktūra, todėl plaukai tampa lygesni, labiau spindintys ir mažiau veliasi;
 • Sumažina plaukų elektrostatinį krūvį;
 • Sumažina pleiskanojimą ir seborėją.

Apsilankymo metu Jūsų laukia plaukų grožį puoselėjančios procedūros, kurių eiga tokia:

 • Konsultacija;
 • Plaukai išplaunami šampūnu, atveriami plauko žvyneliai;
 • Uždedama keratino kaukė, kuri pro atvirus žvynelius prasiskverbia iki plauko vidinio sluoksnio;
 • Po 5 min. kaukė nuskalaujama;
 • Plaukai išdžiovinami naudojant džiovintuvą su ozono srautu;
 • Paruošti plaukai kerpami karštomis žirklėmis.

Procedūros trukmė: apie 1 val.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...