Malonus, šiltas, surišamas, 100 proc. medvilninis, persiko spalvos, moteriškas chalatas „Elegant Peach“!

išparduota

Neretai išėjus iš vonios ar vaikštant po namus norisi užsimesti patogų chalatą. Būtent tokį šiandien siūlo įsigyti Masinis.lt. Patogus, medvilninis chalatas moterims už puikią kainą!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite chalatą Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Medvilninis chalatas - tai aukštos kokybės, natūralios, šimtaprocentinės medvilnės, klasikinio dizaino, moteriški chalatas - vertinančioms kokybę, patogumą ir natūralumą.

Persiko spalva, tai raudonos ir geltonos spalvų mišinys. Atitinkamai persiko spalva turi tiek raudonos, tiek geltonos spalvos savybių. Tai aistra ir energija, kurią suteikia raudona spalva, taip pat tai džiaugsmas, viltis ir žvalumas, kuriuos atneša geltona spalva. Persiko spalvą renkasi moterys, spinduliojančios santūria ir išlaikyta energija bei optimizmu.

Rekomenduojame: žvarbiais rudens vakarais įsisupus į chalatą įsitaisyti mylimajam ant kelių maloniam vakaro kino seansui ar jaukiam pokalbiui, spragsint židinio liepsnai, su taure karšto vyno ar puodeliu arbatos.

  • Kilmės šalis: Pakistanas;
  • Sudėtis: 100 proc. medvilnė;
  • Įpakavimas: plastiko maišelis su užtrauktuku.

Apie pardavėją

UAB ORO ZONOS
Telefonas: 8 699 99477
El pašto adresas: info@popa.lt
Nuoroda:

loading...