Itin originalus ir smagus vaikiškas šventinis kostiumas - Batmanas!

išparduota

Vaikai darželyje ar pradinėje mokykloje dažnai rengia įvarius vaidinimus, pasirodymus ar šventes tėveliams, pasirūpinkite ir savo vaiko originaliu įvaizdžiu! Maisnis.lt šiandien siūlo įsigyti itin originalų šventinį kostiumą mergaitėms ir berniukams! Puikiai tiks vaidinimams darželyje ar mokykloje bei žaidimui namuose.

Įsigykite pasirinktą kostiumą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Paruoškite savo vaiką, kad galėtų mėgautis švenčių teikiamu džiaugsmu. Padovanokite jam originalų ir žaismingą šventinį kostiumą, su kuriuo vaikas galės ne tik atlikti vaidmenį darželyje, bet juo apsirengęs galės džiuginti namuose visus susirinkusius svečius. Vaikiški karnavaliniai kostiumai labai pravers ir kitais metais, nes nebereikės ieškoti vaikui kostiumo, jau turėsite įsigiję savo nuosavą.

Visiems puikiai žinomų herojų kostiumu persirengęs vaikas atrodys itin šauniai! O mamytės nebereikės sukti galvos kaip papuošti savo vaiką vakarėliui ar karnavalui!

Batmano kostiumas (rinkinyje marškinėliai, kelnės ir kaukė):

Dydis (cm)

Marškinėlių / kombinzono ilgis

Pažastų plotis

Pečių plotis

Rankovės ilgis

Kelnių ilgis nuo kirkšnies

Batmanas (S dydis)

41

34

34

36

44

Batmanas (M dydis)

43

36

36

39

52

Batmanas (L dydis)

52

39

39

44

59

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...