Išskirtinis vasaros pasiūlymas! Tik 149 Lt už asmeninę fotosesiją Vilniuje ar Kaune!

išparduota

Pažvelkite į save nauju žvilgsniu! Pasitikėjimo savimi jums suteiks profesionali asmeninė fotosesija Vilniuje arba Kaune! Ir visa tai - už vasariškai džiugią kainą!

Svajoji turėti nuotraukų kupiną fotoalbumą? Nori jas parodyti savo vaikams, o jei pasiseks, ir anūkams? Įsiamžink šiandien, džiaukis tuo ateityje!

Išskirtinė fotosesija, kurios metu kiekvienas pasijus tikru modeliu! Į netikėtą avantiūrą su fotoobjektyvu tave kviečia asmeninefotosesija.lt, puikiai pagaunantis kiekvieną svarbią akimirką, pasižymintis originalumu, natūralumu bei išskirtinumu.

Profesionali fotosesija su asmeninefotosesija.lt - tai pagauta ir pajausta brangi tavo gyvenimo akimirka! Padovanok sau, draugams ir artimiesiems nepamirštamą pramogą!

Fotosesija vyks jums patogioje ir jaukioje aplinkoje: namuose, mieste, gamtoje - vietą galėsite pasirinkti patys arba drauge su fotografu. Kad nuotraukose atrodytumėte dar įspūdingiau merginai/moteriai makiažą atliks profesionali visažistė. padarys jums pačias geriausias nuotraukas!

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, leisitės į nepamirštamą nuotykį su objektyvu. Veiksmas vyks profesionalioje fotostudijoje arba jūsų pasirinktoje vietoje gamtoje, o su šiuo Masinis.lt kuponu Jums priklausys:

  • nepamirštama fotosesija Vilniuje ar Kaune;
  • ne mažiau kaip 30 kokybiškų nuotraukų;
  • 1 valanda fotosesijos, kurioje gali dayvauti iki 4 žmonių.

Taigi, fotosesijoje galėsite dalyvauti vienas arba su jums brangiais žmonėmis: sutuoktiniu, šeima, draugais. Fotosesija taps nepamirštamu nuotykiu tiek jums, tiek jūsų artimiesiems, o jos rezultatai - net 30 puikių nuotraukų - džiugins išties ilgai!

Profesionalus makiažas daro stebuklus! Jis padės paryškinti gražiausius jūsų bruožus, užmaskuos kosmetinius trūkumus ir suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi, o atvaizdas nuotraukose privers save tiesiog mylėti! už papildomą 50 Lt mokestį jums bus suteiktas profesionalus makiažas fotosesijai!

Nepraleisk progos pradžiuginti save ir savo artimuosius išties vertinga dovana ir gražiausias savo akimirkas paversti meniškomis nuotraukomis už ypatingai gerą kainą!

Apie pardavėją

Asociacija "Pegasus artis"
Telefonas: 8 620 94424
El pašto adresas: info@vestuviufotografasjums.lt
Nuoroda:

loading...