Įsigyk puikų ir nepakeičiamą į švilpimą atsiliepiantį raktų pakabuką! Su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Kartais ir mažos kasdienės gyvenimiškos nesėkmės gali siutinti, erzinti ar net vesti iš proto. Kam gi nėra pasitaikę nusilaužti nagą, skubant į svarbų pokalbį, bandyti įžiūrėti kur po spinta nuriedėjo paskutinis litas ar desperatiškai ieškoti namų raktų jau ketvirtoje rankinėje, kai renginys prasidės už 15 minučių? Dabar su raktų pakabuku - ieškikliu visada ir greitai surasite savo raktus, o su jame įmontuotu mini prožektoriumi pasišviesite, atsidūrę tamsioje vietoje.

Pakabuką patogiai pritvirtinsi prie bet kokių raktų.  Švilptelėjus, ieškiklis iš karto atsiliepia pypsėjimu ir raudonos lemputės žybsėjimu – todėl raktus lengvai surasite net tamsoje. Paspaudus specialų mygtuką, pakabukas virsta mažuoju prožektoriumi, kuri pravers tiek namuose, tiek automobilyje ar kelionėje.  

Į švilpimą atsiliepiantis pakabukas. Puikus dalykėlis užuomaršoms, kurie nuolat neranda savo raktų. Veikimo principas labai paprastas. Tiesiog reikia mokėti švilpti. Jei pakabukas išgirs Jūsų švilpimą, pradės skambėti ir mirksėti lemputė (jei tamsu patogu pamatyti).

  •     Maitinamas baterijomis (pridedamos);
  •     Padeda susirasti raktus ir kitus daiktus prikabintus prie šio pakabuko;
  •     Spalva: juoda.

Apie pardavėją

Vogue-tec
Telefonas: 8 608 64216
El pašto adresas: shamballastyle@mail.ru
Nuoroda:

loading...