Daugiau šviesos suteikiančios LED lemputės jūsų automobiliui!

išparduota

LED apšvietimas jūsų automobilio išskirtinumui! Šiandien Masinis.lt siūlo puikų pasiūlymą, norintiems pagražinti ir atnaujinti savo automobilį su LED lemputes!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys pasirinkto tipo LED arba Xenon lemputės jūsų automobiliui! Įsigykite lemputes Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta tau į namus!

Automobilio puošybos elementus atrado vairuotojai, kuriems jų keturračiai žirgai rodėsi esą netobuli. LED arba Xenon lemputės tinkamos įvairaus tipo transporto priemonėms: automobiliams, motociklams.

Apie LED lemputes: LED lemputes galima naudoti po slenksčiais, buferiais, automobilio interjerui, žibintams ir visoms kitoms vietoms. LED žibintai lengvai priklijuojami. LED žibintai ženkliai padidina transporto priemonės matomumą kitiems eismo dalyviams ir suvartoja daug mažiau energijos palyginus su esamais žibintais, todėl LED žibintai bus ne tik puiki automobilio interjero bei dizaino detalė, tačiau ir prie esamų žibintų pridės daugiau šviesos.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...