Burnos higiena „AIR – FLOW“ bei visų dantų padengimas fluoro laku, odontologijos klinikoje, Vilniuje! Tam, kad šypsotumėtės drąsiai!

išparduota

Kiekvienas gali turėti sveiką ir gražią šypsena – reikia tik trupučio pastangų. Kasdienis individualus ir tinkamas burnos ertmės prižiūrėjimas, bei reguliari profesionali burnos higiena leis jums išsaugoti sveikatą ir išvengti sudėtingų odontologinių procedūrų ateityje!

Ši procedūra verta dėmesio, jei Jums svarbus gaivus burnos kvapas, graži šypsena, sveikos ir neskausmingos dantenos. Mes padėsime užkirsti kelią dantenų uždegimui, ėduonies atsiradimui ir blogam burnos kvapui. Graži šypsena – šiuolaikinio žmogaus vizitinė kortelė. Viskas tam, kad jūsų šypsena kerėtų!

Šiandien jums siūlome burnos higieną „AIR – FLOW“, visų dantų padengimas fluoro laku, odontologijos klinikoje, Vilniuje už puikią kainą!

Kodėl profesionali burnos higiena reikalinga?

Žmogus taikantis tik individualią burnos higieną negali būti užtikrintas, kad yra apsaugotas nuo ėduonies ir periodonto ligų. Dažnas, tesiog neišsivalo dantų tinkamai.

Paprastas dantų šepetukas nenuvalo dantų taip, kaip tai padaro odontologas ar burnos higienistas, profesionalios burnos higienos metu. Visiškai ir kokybiškai pašalinti apnašas ir dantų akmenis galima tik specializuotais instrumentais ir naudojant atitinkamas odontologines medžiagas.

Kraujuojančios dantenos yra pirmas požymis, kad vystosi dantenų uždegimas! Laiku tuo nesusirūpinus atsiranda liūdnų pasekmių. Tai taip pat parodo, kad pats, žmogus neišsivalo dantų taip, kad užkirstų kelią visoms galimoms dantų bei dantenų ligoms.

Dantų apnašos ir dantų akmenis yra pagrindiniai veiksniai įtakojantys dantų ir dantenų ligas. Juose ir ant jų dauginasi bakterijos. Dėl jų vystosi dantenų uždegimas, pradeda tirpti kaulas.

Dažnas atvejis, kai pasitaiko podanteninių akmenų. Tai tiksinti bomba, kuri veda link dantų netekimo! Juos gali pastebėti ir aptikti tik kvalifikuotas specialistas.

Šios procedūros metu:

  • Nuvalomas visas minkštas ir kietas apnašas;
  • Nuvalomas pigmentinis apnašas;

Tokiu būdu pašalinami visi kenksmingi veiksniai, žalojantys dantis ir jų periodontą.

Aiški procedūros seka:

  • Guminiais diskeliais bei šepetėliais, suvilgytus specialia pasta, pašalinamas minkštas apnašas;
  • Ultragarso aparatu bei rankiniais instrumentais pašalinami dantų akmenys;
  • Pigmentinis apnašas, atsiradęs dėl rūkymo, kavos, arbatos, raudono vyno, dažančių maisto produktų ir gėrimų, pašalinamas su „AIR Flow“. Puikiausiai išvalomos net itin sunkiai pasiekiamos vietos. Po šios procedūros dantų emalis pašviesėja;
  • Visi dantys padengiami fluoro laku, kuris stiprina dantų emalį, bei apsaugo nuo ėduonies atsiradimo arba slopina esamo ėduonies vystymąsi;
  • Dantų paviršius nupoliruojamas ir tampa lygesnis, blizgesnis, jaučiamas švarumo pojūtis;
  • Pacientas supažindinamas su jam individualiai tinkančiais burnos ertmės priežiūros priemonėmis;
  • Pacientui suteikiama naudingų rekomendacijų.

Apie pardavėją

UAB Egirija
Telefonas: 8 605 54793
El pašto adresas: odont.egirija@gmail.com

loading...