Blauzdų depiliacija cukraus pasta, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Norite ilgam pamiršti nepageidaujamus plaukelius? Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku, kuomet daug laiko praleidžiame mėgaudamiesi saulute. Šiandien „Dalios“ grožio studija jums paruošė puikų pasiūlymą - blauzdų depiliaciją cukrumi už puikią kainą!

Depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis lieka nepašalinti. Be to, cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios, iki 2 mėn. Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pagal plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, odos, plaukeliai nelūžinėja, apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų nedirginant odos, nes cukrus yra kuno temperatūros ir odos nenudegina. Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių. Procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos.

Plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui ir atauga po 6-8 savaičių, švelnesni, plonesni. Po šios procedūros oda tampa švelni ir lygi, nes cukraus pasta veikia kaip pilingas, pašalina ne tik plaukelius, bet ir negyvas odos ląsteles.

Mėgaukitės švelnia savo kūno oda!

Atliekant depiliaciją cukrumi naudojami vandenyje tirpstantys ingridientai-cukrus, citrinos sultys (dezinfekcinis poveikis), todėl po procedūros odą pakanka apsiplauti vandeniu norint nuvalyti depiliuotą vietą. Depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga procedūra nei depiliacija vašku, nes naudojamos natūralios medžiagos, po procedūros valant odą ji mažiau dirginama, todėl mažesnė paraudimų, patinimų ar kraujavimų tikimybė.

Procedūros eiga:

  • Oda kruopščiai nuvaloma;
  • Oda tepama antiseptiniu geliu/purškalu, skirtu prieš depiliacijos procedūrą;
  • Po procedūros depiliuojama vieta tepama po depiliacijos skirtu kremu/aliejumi;
  • Atliekama depiliacijos procedūra su cukraus pasta;

Dėmesio. Atliekant procedūra, rekomenduojame, kad plaukeliai būtų ne trumpesni nei 3 mm, tačiau ne ilgesni nei 1 cm. Iš karto po depiliacijos nerekomenduojama maudytis vonioje, ežere, upėje, jūroje, baseine ar kitaip šlapinti depiliuotą vietą. Taip pat po depiliacijos venkite 1 - 2 dienas degintis saulėje ar soliariume.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...