Blauzdų arba šlaunų depiliacija vašku, grožio salone „Dalia“, Vilniuje! Tegul triumfuoja tobulas moteriškumas!

išparduota

Nori bent mėnesiui pamiršti plaukelių šalinimo vargus ir gražiomis, švelniomis blauzdomis džiaugtis visą laiką? Tuomet siūlome nepraleisti šiandienos pasiūlymo, kuriuo pasinaudojusioms bus atlikta blauzdų depiliacija vašku. Tai puiki proga suteikti savo kojytėms išsvajoto glotnumo už gerokai mažesnę kainą!

Moters kūnas sutvertas būti švelnus ir lygus, o plaukelių pašalinimas tarsi suteikia dar daugiau švelnumo ir seksualumo! Džiaukitės nepriekaištingomis blauzdomis ilgą laiką! Šiandien Masinis.lt siūlo blauzdų ir šlaunų depiliaciją vašku grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

Depiliacija – nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus – tampa šiuolaikinės moters kasdienybe. Depiliacija vašku išrauna plaukelius su šaknimis. Plonu sluoksniu ant kojos plauko augimo kryptimi padengtas karštas vaškas sustingsta, ant jo lipdoma specialaus popieriaus juostelė ir po kelių sekundžių plėšiama. Kartu su prie juostelės prilipusiu vašku išsirauna ir absoliučiai visi plaukeliai.

Šis depiliacijos būdas turi šiuos pranašumus:

  • Plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui - atauga po 3-7 savaičių;
  • Plaukeliai atauga švelnesni, plonesni, ilgainiui ir šviesesni;
  • Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, sumažėja depiliuojamų kūno vietų plaukuotumas;
  • Po depiliacijos vašku oda tampa švelni ir lygi.

Pasinaudok šia puikia galimybe pamiršti įprastus, odą dirginančius skutimosi peiliukus ir greitai bei efektyviai atsikratyk nepageidaujamų plaukelių net 3 - 4 savaitėms už stulbinamai žemą kainą!

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...