Bespalvis, permatomas akmuo - selenitas, puikus pagalbininkas streso mažinimui, iš UAB „Maroko grožis“! Selenito akmuo bus pateikti šventiniame įpakavime!

išparduota

Jūs neretai patiriate stresą ir ką darote kad nusiraminti? Ar girdėjote apie gydomąją selenito akmens galią? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo bespalvį, permatomą akmenį, puikiai tarnaujantį ne tik kaip namų interjero dekoracija, bet ir streso padarinių mažinimo terapijoje, už puikią kainą!

Įsigykite selenito akmenį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Selenitas – bespalvis, permatomas akmuo, kuriam būdingas perlinis spindesys ir mėnulio šviesą primenantis žėrėjimas. Kai kurie selenito gabalėliai turi oro arba vandens pūslelių. Selenitas veikia kaip izoliacinė medžiaga, todėl kai liečiame, atrodo šiltesnis negu kiti kristalai.

Selenitas labai gerai nuramina ir praskaidrina mintis, todėl labai gerai turėti šalia savęs gabalėlį šio akmens emocinio streso metu. Įsimylėjėliams apsikeitus selenito akmenukais, šis veiksmas atneš susitaikymą. Selenitas taip pat atblokuoja užsistovėjusią energiją, kūną ir sielą pripildo ramybės. Selenitas labai tinka meditacijų metu, skaidrina energiją.

Namuose selenitas sukurs ramią ir taikią atmosferą, kurios netrikdys išoriniai trukdžiai.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...