Atgaiva kūnui ir sielai! Tik 10.14 Eur kainuojantį nugaros masažą su natūraliu medumi ir klasikinio masažo elementais, masažo salone „PAS DOVILĘ“!

išparduota

Pavargusį kūną palepinkite natūraliu medumi! Jei norite, kad oda taptų šilkinė, o pavargęs kūnas pailsėtų, nepraleiskite puikios progos pasimėgauti nugaros masažu su natūraliu medumi su klasikinio masažo elementais, masažo studijoje „PAS DOVILĘ“!

Medaus masažas atstoja pilingą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Masažas puikiai nuima nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Po šio masažo kurį laiką jaučiama maloni šiluma. Medaus masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą.

Kada negalima daryti medaus masažo:

Jeigu nesate alergiški medui ir nėra jokių kontraindikacijų šiam gydomajam produktui, tai dešimt ar penkiolika medaus masažo seansų, atliekamų kas antrą dieną, jums tikrai suteiks daug naudos.

Vis dėlto turite atsisakyti medaus masažo, jeigu sergate astma, yra sutrikęs kraujo krešumas, ant odos yra pūlingų darinių ar sergate skydliaukės ligomis.

Medaus masažas taikomas:

  • Celiulito gydymui;
  • Plaučių ligoms gydyti;
  • Radikulitui gydyti;
  • Neutralizuoti kasdieninės įtampos ir streso padarinius;
  • Nuovargiui pašalinti;
  • Grąžinti kūnui lengvumą, atgaivą, žvalumo pojūčius.

Masažo trukmė: 50 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...