ARTĖJANT ŠV. VALENTINUI-puiki dovanos idėja! „Meilės - Likimo Perlas“ tikroje austrėje su grandinėle bei pakabuku rinkinyje! Likimo perlai konkretiems zodiako ženklams!

išparduota

Padovanokite savo artimam žmogui tikra meilės perlą! Tai puikus būdas parodyti, kad jis jums rūpi. Masinis.lt siūlo įsigyti „Meilės - Likimo Perlą“, kuris turi atitinkamą reikšmę! „Meilės - Likimo Perlą“ tinka dovanoti įvairiomis progomis - tai unikalus gyvas perlas, kurį iš skardinės reikės išsiimti pačiam! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir padovanokite šį perlą kažkam, kas jums tikrai rūpi!

Įsigykite „Meilės - Likimo Perlą“ Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Meilės - Likimo Perlas“ - tai tikras gyvas perlas skardinėje. Jį išėmus iš skardinės ir įsidėjus į grandinėlę galėsite nešioti ant kaklo. Dažnai šis perlas dovanojamas anūkams nuo senelių, dukroms nuo tėvų, mamoms nuo vaikų, draugams nuo draugų, sesėms nuo brolių, žmonoms nuo vyrų. Žmogus, kuris gaus šią dovaną, nežinos, kokios spalvos perlas yra viduje, kol neatidarys austrės.

Rinkinį sudaro:

  • Speciali skardinė, kuriame yra tikra austrė, kurios viduje slypi meilės perlas;
  • Grandinėlė;
  • Pakabukas, į kurį įsideda perlas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...