Apsilankymas vienam asmeniui vandens pramogų centre „Trasalis Trakai Resort & SPA“ ir kibinų degustacija „Senojoje kibininėje“, Trakuose! Puikiam laiko praleidimui!

išparduota

Esate ištroškę pramogų? O gal tiesiog norite atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių?. Masinis.lt kartu su UAB „International Tourism Group“ jums parengė puikų pasiūlymą - apsilankymą „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų centre vienam asmeniui ir karaimiškas vaišės „Senojoje kibininėje“ už puikią kainą!

Jei buvo įtempta diena ir norisi nors trumpam atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių, atvažiuokite į Trakus. Trakai nuo seno garsėjo kaip nuostabaus grožio gamtos kampelis išsiskiriantis savo unikaliu gamtovaizdžiu, salos pilimi, bei tvyrančia romantika ir ramybę. Keletas praleistų nepamirštamų akimirkų Trakuose - įsimins ilgam!

„Trasalis - Trakai Resort & SPA" vandens pramogų centras gali jums pasiūlyti daug laisvalaikio ir atsipalaidavimo būdų - sūkurines vonias, vandens kaskadas, raitytą ir vingiuotą baseiną, sudarantį sraunią vandens tėkmę, jūros bangas, „Aqua“ barą, pirčių mėgėjus palepinti sauna, garine, turkiška ir rusiška pirtimis. Skrydžio polėkį pajusite čiuoždami 13, 30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais.

Jūsų laukia net 2.5 val. laikas pirčių ir vandens pramogų komplekse, kur visi baseinai pripildyti natūraliu mineraliniu vandeniu:

  • Nusileidimo kalneliai - jausitės ne čiuožiantys, o skriejantys! Čiuožiant 13, 30 ir 70 metrų ilgio nusileidimo kalneliais aštrūs pojūčiai garantuoti;
  • Jūros bangos - speciali baseinų konstrukcija formuoja bangas;
  • Vandens masažas -sūkurinėje vonioje patirsite patį geriausią pėdų masažą. Pajausite kaip atsipalaiduoja pečių, nugaros raumenys;
  • Taip pat Jūsų laukia pirčių kompleksas.

Trys skirtingos pirtys, trys skirtingi pojūčiai, trys skirtingi malonumai:

  • Suomiška pirtis - sausas karštis puikiai įkaitins;
  • Rusiška pirtis - drėgnas karštis, daug garo ir tikras natūralus vantų masažas;
  • Turkiška pirtis - įkaitinti akmenys, minkštas garas švelniai glostys jūsų odą.

Karaimų virtuvės patiekalų degustacija „Senojoje kibininėje“

„Senoji Kibininė“ kviečia kiekvieną iš Jūsų pasinaudoti galimybe praplėsti akiratį ir susipažinti su karaimų tautos autentišku virtuvės paveldu. Tai tinkamas būdas šauniai praleisti vakarą draugų ar šeimos apsuptyje, besišnekučiuojant ir ragaujant pagal tradicijas paruoštų kibinų, kuriuos spėjo pamėgti dažnas lietuvis.

Į kupono kainą įskaičiuota:

  • Apsilankymas, vienam asmeniui „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų centre (2 val. 30 min.);
  • Karaimiškos vaišės vienam „Senojoje kibininėje“ (2 kibinai + sultinys).

Svarbu: specialų kuponą viešnagei Senojoje „kibininėje“ reikės atsiimti vandens parko registratūroje!

Apie pardavėją

UAB "International Tourism Group"
Telefonas: 8 601 70111
El pašto adresas: laivasbaltis@gmail.com

loading...