9.99 Eur„Royalty Line Switzerland RL-T4“! DOVANA - skustukas!

išparduota

Norite pjaustyti maisto produktus lengvai ir greitai? Išskirtinio dizaino peiliai iš titano „Royalty Line Switzerland RL-T4“ šiandien gali jums atitekti už patrauklią kainą! Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir 3-ų peilių rinkinį įsigykite kur kas pigiau!

Įsigykite peilių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Atsinaujinkite savo virtuvės inventorių jau dabar! Įsigykite pagal naujausias technologijas pagamintus peilius, kurie nenuvils ir ilgai tarnaus ruošiant tiek kasdienius patiekalus, tiek šventines vaišes. Siūlomi kokybiški peiliai yra net 3-ų skirtingų dydžių ir formų, todėl tikrai rasite tinkamiausią norimui maistui apdoroti!

Titano peiliai pasižymi itin aštriais ašmenimis, kurių ilgai nereikia galąsti. Peiliai yra su patogia rankena, todėl pjaustant mėsą ar kitus didelius maisto produktus ranka nepavargs. Peiliai sudėti į patogią dėžutę, todėl galėsite juos padovanoti artimiems žmonėms gimtadienio ar kitos šventės proga.

Rinkinį sudaro:

  • Didelis peilis - 20,5 cm;
  • Santoku peilis - 18 cm;
  • Universalus peilis - 12 cm;
  • Dovana - skustukas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...