99 Lt už 169 Lt vertės Hawes & Curtis marškinius

išparduota

Vyrai, nemeluokite, kad rūbų jums niekada netrūksta. Netikime, kad jūsų nekankina mintis "Ir vėl neturiu ką apsirengti…". Juk būna ir tai, ar ne? Tuomet siūlome jums įsigyti vienus kitus marškinius. O ypač, jei mėgstate atrodyti klasiškai ir nepriekaištingai. Vyrams, žinantiems savo vertę, Masinis.lt siūlo puikios kokybės naujus vyriškus marškinius iš "Hawes&Curtis" (Didžioji Britanija).

 

Siūlome ypatingą pavasarinį pasiūlymą vyrams, mėgstantiems atrodyti klasiškai ir nepriekaištinai. Tai puikiai atrodantys marškiniai, kurios galėsite dėvėti įvairiausių švenčių proga ar tiesiog dirbdami biute.

 

Prabangūs ir madingi Hawes&Curtis marškiniai vyrams, pasiūti iš aukščiausios kokybės 100% medvilnės (2 ply 100's). Marškiniai ilgomis rankovėmis, jų apykaklės iš dalies sutrumpintos, atviros (semi-cutaway), turi išimamus apykaklių įtvirtinimus, kurie saugo, kad neužsiriestų apykaklės kampeliai. Marškinių kampai tarp priekio ir nugaros sutvirtinti specialiu įsiuvu, pusiau padalyta perpetė nugaroje. Dauguma marškinių pusiau liemenuoti (tailored fit), todėl gražiai priglunda juos dėvint. Be to, galima rinktis ir stipriai liemenuotus (slim fit) arba visai neliemenuotus.

 

Hawes and Curtis - gilias marškinių siuvimo tradicijas turinti anglų kompanija, įkurta dizainerių Ralpho Haweso ir Freddie'io Curtiso Londone 1913 m. Nuo pat įkūrimo iki šių dienų kompanijos įvaizdį formavo ir įtvirtino ne tik išskirtiniai dizaineriai, bet ir klientai, iš kurių pažymėtini karališkosios šeimos atstovai. Iki šiol pagrindinė kompanijos parduotuvė įsikūrusi Londono Jermyn gatvėje, nuo seno garsėjančioje būtent vyriškų marškinių siuvėjais ir pardavėjais.

 

Gerimarskiniai.lt – tai el. parduotuvė šiuolaikiniam vyrui. Pagrindinį parduotuvės asortimentą sudaro įvairiausių spalvų išskirtinės kokybės medvilniniai marškiniai. Taip pat parduotuvėje rasite įvairiausių aksesuarų, kurie puikiai dera prie parduotuvėje parduodamų marškinių.

 

Apie pardavėją

UAB „Jurnela“
Telefonas: 8 686 71081
El pašto adresas: info@gerimarskiniai.lt
Nuoroda:

loading...