9 Lt už efektyvų depiliacijos rinkinį "Sundepil"! Depiliacijai be skausmo ir peiliukų!

išparduota

Išbandykite efektyviausią plaukų šalinimo būdą ir ilgam pamirškite nepageidaujamus plaukelius! Šiandien Masinis.lt siūlo efektyvią priemonę plaukelių šalinimui - depiliacijos rinkinį "Sundepil"! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir pamirškite skausmą, kurį jausdavote šalindamos plaukelius kitokiais būdais!

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, jums priklausys depiliacijos rinkinys "Sundepil"! Įsigykite rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

"Sundepil" - tai neįtikėtinai paprasta ir itin efektyvi priemonė plaukeliams šalinti. Tai revoliucija grožio pasaulyje! Pamirškite skutimosi peiliukus, skausmą depiliuojantis vašku ir brangias plaukelių šalinimo procedūras. Rezultatas - po kiekvienos depiliacijos plaukeliai atauga gerokai lėčiau, silpnesni ir švelnesni.

Depiliacijos procesą galite lengvai kontroliuoti: specialiu depiliaciniu paduku, kurio paviršius yra padengtas mikrokristalais, švelniais sukamaisiais judesiais masažuok norimą vietą tol, kol plaukeliai bus pašalinti. Sunkiau prieinamoms vietoms naudokite mažąjį paduką. Tinka depiliuoti kojų, rankų, veido, krutinės ir kitus plaukelius.

"Sundepil" rinkinį sudaro:

  • Didelis padų laikiklis;
  • Mažas padų laikiklis;
  • 4 vienetai didelių padukų lipnia nugarėle;
  • 4 vienetai mažų padukų lipnia nugarėle;
  • Plastikinis dėkliukas depiliacijos priemonėms.

Įsitikinkite jo veikimu:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...