89 Lt už nakvynę DVIEM ASMENIMS su pusryčiais, pirtimi ir baseinu jaukiuose ir moderniuose svečių namuose "Žaliasis dvaras", šalia Vilniaus! Pabėgite iš miesto į rudenėjančią gamtą!

išparduota

Jums atsibodo kasdieninė rutina? Jus slegia tamsa už lango? Norite ištrūkti iš miesto ir atsipūsti bent akimirkai? Masinis.lt turi jums puikų pasiūlymą vilniečiams ir miesto svečiams - pailsėti su brangiu žmogumi ar kompanija bendraminčių jus kviečia 15 km nuo Vilniaus centro įsikūrę jaukūs ir svetingi svečių namai "Žaliasis dvaras"! Skubėkite čiupti šios dienos akcijos kuponą, nes jis GALIOJA VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, galėsite mėgautis poilsiu DVIEM ASMENIMS kartu su pusryčiais, baseinu ir pirtimi prašmatniajame "Žaliajame Dvare"! Kuponas galioja visomis savaitės dienomis, tad pradėkite planuoti trumputes atostogas jau šiandien. Kuponai yra sumuojami, todėl galite ilsėtis vieną dieną arba net penkias!

"Žaliasis dvaras" nuo Vilniaus centro nutolęs vos 15 km, o nuo Trakų - vos 10 km. Prieš vykdami užtarnauto poilsio ar iškart po jo, galėsite pasimėgauti ir jaukiu pasivaikščiojimu po Trakus.

O gal norėtumėte nudžiuginti savo mamą ir padovanoti jai savaitgalį tik kartu su jumis? Draugiški pokalbiai, šeimyninis artumas, jauki aplinka ir galimybė tiesiog mėgautis vienas kito draugija...

Ruošiate gimtadienio šventę bičiuliui? Galite ją įkurdinti "Žaliajame dvare"!

DĖMESIO, suderinus iš anksto, į dvarą galima atsivežti savo maistą ir gėrimus!

Įsigijus kuponą, jums priklausys:

  • Nakvynė DVIEM ASMENIMS standartinės klasės kambaryje;
  • Gardūs pusryčiai dviem;
  • Vieta automobiliui;
  • Ankstyvas atvykimas - nuo 12 val., ir išvykimas iki 12 val.;
  • Hidromasažinis baseinas ir pirtis (trukmė - 2 val.)!
  • Galėsite išsirinkti atvykimui patogų laiką net iki Grudžio 20 dienos!

Šįkart visus pristigusius romantikos kviečiame nors trumpam atitrūkti nuo triukšmingo miesto ir rutina tapusios kasdienybės - neilgas, bet labai jaukias mini atostogas praleiskite "Žaliajame dvare"!

"Žaliasis dvaras" pritaikytas tiek įvairių švenčių organizavimui, tiek pavienių svečių poilsiui. Jūsų šventiniams bei dalykiniams renginiams skirtas 4 namų kompleksas, jaukiai įrengtos salės, europietiška virtuvė, malonus aptarnavimas, nepriekaištingai sutvarkyta aplinka, nakvynė, automobilių stovėjimo aikštelė, vaizdo ir garso aparatūra, jaukus interjeras, prieinamos kainos – visa tai rasite "Žaliajame dvare".

Virtualusis dvaras:

http://www.zaliasisdvaras.lt/online/lt_flash.html

Video apie dvarą:

Apie pardavėją

UAB "Tatjanos dvaras"
Telefonas: 8 616 77179
El pašto adresas: vadyba.zaliasis.dvaras@gmail.com
Nuoroda:

loading...