79 Lt už kainuojantį organizmo tyrimą kompiuterinės pulsodiagnostikos metodika su halografinio detektoriaus aparatu, Klaipėdoje, Medicinos centras „LORNA“!

išparduota

Gaukite informaciją apie savo organizmo būklę vos per kelias minutes! Šiandien visus uostamiesčio gyventojus kviečiame pasirūpinti gera savo būkle ir išbandyti organizmo tyrimą kompiuterinės pulsodiagnostikos metodika su halografinio detektoriaus aparatu Klaipėdoje už gerokai mažesnę kainą!

Šiandien jus kviečiame pasilepinti profesionaliu dėmesiu, kuriuo jus apgaubs ir sužinoti daugiau apie savo organizmą padės Lietuvoje mokslus baigusi ir Indijoje, Rusijoje bei Latvijoje stažavusis medikė Nijolė Lukošienė. Specialistė jau 10 metų užsiima netradicine medicina, gydymu su žolėmis ir kitais natūraliais produktais.

Taigi, šiandien Masinis.lt nori jus pakviesti išsitirti savo organizmo veiklą kompiuterinės pulsodiagnostikos metodika su halografinio detektoriaus aparatu.

Kas yra pulsodiagnostikos metodika? Metodo esmė — pulso tyrinėjimas, kuris nuo seno naudojamas kinų medicinoje. Lig šiol norint jį taikyti reikėjo ne tik itin jautrių pirštų, bet ir daugelio metų patirties. Tačiau dabar šiuos uždavinius sėkmingai sprendžia kompiuteris, prie kurio prijungti specialūs davikliai ir keitikliai.

Kokia metodo esmė? Pulso daviklis per analogo - skaitmeninius elektroninius blokelius prijungiamas prie kompiuterio. Šio daviklio pagrindinė užduotis — priimti ir be pakitimų perteikti žmogaus pulso bangas kompiuteriui. Gaunama ne kardiograma, bet pulsograma. Prietaisas leidžia matyti ekrane pulsą, girdėti tvinksnius.

Kompiuterinės pulsodiagnostikos metu jums bus atlikta:

  • Į kompiuterį suvedami reikalingi paciento duomenys;
  • Gydytojas davikliu pamatuoja abiejų rankų pulsą (rieše);
  • Gydytojas nustato 18 pulso parametrų, kurių kiekvienas turi dar po 8 pagrindines charakteristikas (iš viso 144 parametrų);
  • Speciali programa analizuoja šiuos 144 parametrus, juos klasifikuoja ir pagal kinų metodiką paverčia 21 parametru;
  • Vertinant pulsą atsižvelgiama į žmogaus gimimo datą, metų laiką ir tyrimo atlikimo datą;
  • Tyrimo rezultatai vertinami atsižvelgiant į sezoniškumą, nuo kurio priklauso žmogaus meridianų aktyvumas (tai nulemia diagnozės tikslumą).

Kompiuterinė programa sukurta taikant matematinės analizės metodą. Ji automatiškai įvertina gautus duomenis ir nustato:

  • Pulso dūžių jėgą, dažnį, reguliarumą;
  • Kraujagyslių užpildymo laipsnį, jų įtampą, energetinius koeficientus ir t.t.

Galiausiai kompiuteris pateikia vaizdą, kuriuo diagramose atsispindi bendra sveikatos bei visų žmogaus vidaus organų (širdies, plaučių, kepenų, inkstų, plonojo ir storojo žarnyno, blužnies, tulžies, šlapimo pūslės, lytinių organų) bei jiems atitinkančių sistemų būklė.

Kuo naudinga kompiuterinė pulsodiagnostika?

Ji leidžia parinkti individualų, t.y. efektyvesnį, gydymo būdą sergant įvairiomis ligomis. Diagnozė itin tiksli, tuo tarpu tyrimas tetrunka 20 - 30 min. Metodas visiškai nekenkia nei pacientui, nei gydytojui. Be to, gydytojui nebūtina turėti itin jautrius pirštus ir daugelio metų praktikos — diagnostiką atlieka kompiuteris ir specialūs davikliai.

Mielieji, šiandien siūlome jums išbandyti efektyvų ir labai greitą būdą, kuris padės patikrinti jūsų organizmą ir parinkti efektyvesnį gydymo būdą, ypač tuomet kai kankina įvairios ligos, pravartu žinoti, kaip greičiausiai ir rezultatyviausiai panaikinti varginančias problemas, o šiandien siūlomą procedūrą galėsite išbandyti už labai palankią kainą!

Apie pardavėją

Nijolė Lukošienė
Telefonas: 8 683 37065
El pašto adresas: lukosiene4@gmail.com
Nuoroda:

loading...