75 Lt už 140 Lt vertės šeimos fotosesiją!

išparduota
Ką darysi, jei po dešimties metų norėsi prisiminti, kaip atrodei anądien? Kapstysies prisiminimuose? O gal tiesiog atsiversi nuotraukų pilną albumą? Juk taip paprasčiau! Masinis.lt siūlo tau įamžinti įsimintinas kasdienybės akimirkas! 


"DaLi kadras" – teikia fotografavimo paslaugas. Gyvenimas susideda iš akimirkų, kurios išlieka amžiams tik užfiksuotos kadre, o kiekviena žavi akimirka yra verta kadro. DaLi kadras  fotografuoja vestuves, krikštynas, gimtadienius ir kitas šventes, daro asmenines fotosesijas. Tai kūrybinga, entuziastinga fotografė, siekianti estetiškumo ir išskirtinumo savo darbuose. Visada įsiklausanti į kliento norus ir siekianti maksimalaus rezultato. Ji žino, koks svarbus tau tavo prisiminimas, tad leisk jį užfiksuoti kadre.


Masinis.lt ir "DaLi kadras" siūlo įamžinti jūsų šeimą nuo 2 iki 5 asmenų jūsų pasirinktoje vietoje: namuose, parke, mieste... Fotosesijos trukmė 1,5 val. jūs gausite ne mažiau 40 atrinktų, retušuotų nuotraukų, kurios pateikiamos stilizuotame CD diske.

Apie pardavėją

Dalia Talkačiova
Telefonas: 8 609 23545
El pašto adresas: dalikadras@gmail.com

loading...