70 min programa jūsų grožiui - pirtis ir kūno šveitimas ir nugaros masažas, masažo salone „PAS DOVILĘ“! Karališka programa mylimai moteriai!

išparduota

Atsipalaiduokite ir atgaukite fizines jėgas bei gyvenimo džiaugsmą išbandydami visko kūno šveitimą, pirtį ir nugaros masažą, masažo salone „Pas Dovilę“, Vilniuje už puikią kainą!

Masažas – grožis ir malonumas. Leiskite kūnui pailsėti, pasinaudodami masažo teikiamu malonumu. Todėl mes siūlome apsilankyti pas mus ir išbandyti išskirtinėmis procedūromis, kurios suteiks galimybę pasimėgauti akimirkomis tik sau ir bent trumpam atitrūkti nuo rutinos. Tad nepraleiskit šios puikios progos!

Atvykus pas mus Jūsųlaukia: pirtis, kūno šveitimas, nugaros masažas.

  • Pirtis (15 min) - „Kaip iš naujo gimęs!“ – taip mes nusakome savo pojūčius po pirties. Ir nenuostabu, juk tai idealus būdas atsinaujinti odai ir atjaunėti. Garai geriau už bet kokias kosmetikos priemones išvalo mūsų porus, atveria užsikimšusias riebalines liaukutes, pašalina nešvarumus, tuo pačiu ir negyvas epidermio ląsteles. Beje, tik per vieną parą miršta ir atsistato maždaug dvidešimtoji žmogaus odos paviršiaus dalis, o su „atliekų medžiagomis“ geriau už garus nesusidoros jokia kosmetikos priemonė. Po pirties pastebimai išsilygina raukšlės, atsinaujina odos medžiagų apykaitos procesai, oda tampa lygi ir elastinga. Dar vienas pirties efektas – suliesėjimas. Nuo karštų garų pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, ir per atsivėrusias poras kartu su prakaitu pasišalina toksiniai medžiagų skaidimosi produktai;
  • Kūno šveitimas (25 min) - paviršinio suragėjusio epidermio sluoksnio (arba negyvų odos ląstelių) pašalinimas. Yra daugybė priemonių ir būdų, kaip jį atlikti. Svarbu paisyti odos poreikių ir stengtis, kad ji neišsausėtų ir netaptų dirgli;
  • Nugaros masažas (30 min) – Masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne, naudojami taškinio masažo elementai, taip harmonizuojamas organizmo darbas, stiprinamas imunitetas. Masažas atliekamas naudojant prabangų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuota, turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Masažo negalima daryti esant:

  • Pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams;
  • Pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms;
  • Polinkiui į kraujosruvas (mėlynės);
  • Moterims menstruacijų, nėštumo metu.

Paslaugos trukmė: 70 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...