70 Lt uz 108 Lt vertės populiariausių pasaulyje 3-jų knygų rinkinį apie skaitmeninę fotografiją "Kelby.Skaitmeninė fotografija"!

išparduota

Nori išmokti puikiai fotografuoti, o galbūt turi puikų ir kokybišką fotoaparatą, tačiau nemoki kokybiškai fotografuoti? Masinis.lt ir UAB "Kitos knygos" turi tau puikų pasiūlymą - tris knygas "Skaitmeninė fotografija", kurias perskaitęs išmoksi puikiai fotografuoti!

Scott‘o Kelby knygos "Skaitmeninė fotografija" yra populiariausia pasaulyje knygų serija apie fotografiją. Jau išversta į daugelį kalbų, 2008 m. rugpjūčio mėnesį pirmoji jos dalis pasirodė lietuviškai ir iškart tapo bestseleriu.Fenomenalus knygos populiarumas paaiškinamas tuo, kad knygoje paprastai ir suprantamai, nesigilinant į technines smulkmenas ir su humoru, paaiškinta, kaip galima nesunkiai pasiekti norimą rezultatą. Pasak paties Scott Kelby: „Trumpiau tariant, mes fotografuojame, ir aš pateikiu jums tuos pačius patarimus, tą pačią informaciją, atskleidžiu tas pačias technines paslaptis, kurias per metų metus esu gavęs iš geriausių profesionalių fotografų, bet visa tai sakau paprasta kalba kaip bičiuliams, asmeniškai."

Scottas Kelby – garsus fotografas, dizaineris ir daugelį apdovanojimų laimėjęs trisdešimt penkių knygų autorius, žurnalo Photoshop User vyriausiasis redaktorius bei leidėjas, žurnalo Nikon software User vyriausiasis redaktorius, žurnalo Layers (universalūs patarimai naudojantiems Adobe šeimos programas) redaktorius bei leidėjas ir vienas iš populiarios savaitinės internetinės laidos Photoshop® User TV vedėjų.

Apie pardavėją

UAB "Kitos knygos"
Telefonas: 8 676 35122
El pašto adresas: neringa@kitosknygos.lt
Nuoroda:

loading...