7 Eur už nugaros masažuoklį, mažinantį nugaros skausmus!

išparduota

Kelionės, žygiai, įvairios pramogos, sodo darbai – vasarą mūsų nugarai tenka ištverti išties nemažai. Jei po ilgos, turiningos dienos jūs aplankys varginantis stuburo ar raumenų skausmas, nepulkite į neviltį, nes šiandien turime puikią priemonę, kuri padės jį numalšinti! Masinis.lt šiandien jums siūlo įsigyti nugaros masažuoklį, mažinantį ar visiškai pašalinantį nugaros skausmą.

Įsigykite nugaros masažuoklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur pleistrai bus pristatyti į namus VISOJE LIETUVOJE!

Itin praktiškas ir dėl unikalios tvirtinimo sistemos lengvai pritaikomas kiekvieno nugarai. Su nugaros masažuokliu net dirbdami, apsipirkinėdami, vairuodami, sportuodami, ilsėdamiesi ir keliaudami galėsite mėgautis atpalaiduojančiu nugaros masažu.

Nugaros masažuoklio rinkinys veikia savo forma, nenaudodamas jokių energijos šaltinių, pvz., magnetų ar baterijų. Iš medicinoje naudojamų plastiko granulių pagamintas rinkinys savo unikalia forma stimuliuoja nugaros raumenis, esančius šalia stuburo. Padidėjęs šilumos kiekis atpalaiduoja raumenis ir mažina skausmą.

Privalumai:

  • Visiškai nuslopina arba sumažina nugaros skausmą.
  • Tyrimais įrodytas efektyvumas – 83 %.
  • Natūralus poveikis be vaistų.
  • Paprasta naudoti dirbant, sportuojant ar ilsintis.
  • Patogus ir lengvai pritaikomas.

Rinkinio dalys:


Ilgoji dalis. Ilgoji dalis yra skirta nugaros skausmui malšinti kaklo, pečių ir krūtinės srityje. Šį medicininį prietaisą užsidėkite taip, kad jis prisitaikytų prie jūsų nugaros formos. Rinkinys turi būti prigludęs prie nugaros visu savo ilgiu. Elastines juosteles suveržkite pagal savo poreikį, tačiau ne per stipriai, kad nebūtų nepatogu. Jei viršutinė rinkinio dalis nepriglunda – perstumkite elastinių juostelių tvirtinimo žiedus aukštyn arba žemyn.

Trumpoji dalis. Trumpoji dalis yra skirta malšinti apatinės nugaros dalies skausmą. Apjuoskite ja apatinę nugaros dalį taip, kad jaustumėtės patogiai, ir užsekite. Ši prietaiso dalis turi priglusti prie skaudamos vietos apatinėje nugaros dalyje.

Dėmesio! Rumbuotoji rinkinio dalis visada turi būti atsukta į kūną.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...