6 mėn arba 12 mėn prieigą prie anglų kalbos mokymosi kurso „Anglų 123“ rusų kalba! Tai daugiau nei 1000 interaktyvių pratimų ir 400 mokymo valandų!

išparduota

Norite išmokti anglų kalbos, tačiau neturite laiko lankyti kursus kalbų mokykloje? Masinis.lt ir įmonė „Funmedia“ jums siūlo išbandyti anglų kalbos kursus „Anglų 123“ internetu rusų kalba už itin patrauklią kainą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir kibkite į mokslus - skirkite tam nuo darbo laisvo laiko tuomet, kai tik galite!

Į kupono kainą įeina:

  • Metinė prieiga prie anglų kalbos studijų sistemos;
  • 1 mokymo kursas, kuris apima 4 lygius, vieną lygį sudaro 22 pamokos;
  • Kursų baigimo sertifikatas.

„Anglų 123“ kursas susideda iš keturių mokymosi lygių, kurie orientuoti vartotojams su skirtingomis anglų kalbos žiniomis. Kiekvienas lygis susideda iš 22 pamokų. Kiekviena pamokoje daug įvairių pratimų: dialogai, filmai, foto pamokos, dainos. Tai daugiau nei 1000 interaktyvių pratimų ir 400 mokymo valandų!

Sistema automatiškai tikrina užduoties galiojimą. Atliekant užduotis, jūs išmoksite gramatiką, plėsite žodyną, išmoksite suprasti, klausytis, rašyti ir teisingai ištarti. „Anglų 123“ kursas - interaktyvus multimedijos anglų kalbos kursas. Jis labiausiai tinkamas studentams norintiems patobulinti arba išmokti kalbą.

„Anglų 123“ kurso nauda:

  • Darbas gimtąja kalba (rusų);
  • Išmoksite ar patobulinsite anglų kalbos žinias dainų, filmų, žaidimų pagalba;
  • Išmoksite gramatikos, teisingo tarimo, klausymo ir rašymo;
  • Galėsite mokytis ir tobulintis jums patogiu metu;
  • Galėsite mokytis ir tobulintis jums patogioje vietoje užteks turėti tik interneto prieigą.

Dėmesio!

Įsigijus kuponą būtina registruotis svetainėje.

Įsigijus kuponą vokiečių kalbos kursams, registruokitės svetainėje www.anglijskij123.ru. Eikite į „Aктивировать купон" ir užsiregistruokite, į vartotojo vardo laukelį suvesdami savo el.paštą, o į slaptažodžio – kupono kodą. Jei kils neaiškumų, kreipkitės el.paštu help@anglijskij123.com.

Apie pardavėją

FUNMEDIA
Telefonas: 8 733 611734
El pašto adresas: kupon@fun-media.com

loading...