6 Lt už karpomus vidpadžius „Memory Insoles“, patogumas ir komfortas!

išparduota

Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti universalius vidpadžius „Memory Insoles“, kurie kiečiausią ir nepatogiausią avalynę akimirksniu pavers mėgstamiausiais jūsų batais! Komfortas ir patogumas viename!
Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite vidpadžius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!
„Memory Insoles“ vidpadžiai prisitaiko prie pėdos ir suteikia itin patogią atramą. Puikus pasirinkimas žmonėms jaučiantiems pėdų skausmus, taip pat nerandantiems patogios avalynės kelionei arba tiesiog norintiems savo kažkada įsigytą avalynę paversti patogia ir vėl avima.Vidpadžiai prisitaiko prie pėdos formos ir padeda kojai likti vietoje ir neslidinėti bate.

Siūlomi vidpadžiai yra universalūs, tinka žmonėms nešiojantiems batus nuo 36 iki 44 dydžio. Ant „Memory Insoles“ vidpadžių yra nubraižytos linijos, žyminčios pėdos dydį - galėsite išsikirpti jums reikiamo dydžio vidpadžius.Šiuos vidpadžius galima įsidėti į bet kokio tipo batus - į aulinius, žieminius ar rudeninius batus, taip pat aukštakulnius ar sportbačius.

Memory Insoles vidpadžių privalumai:

  • Puikiai prisitaiko prie kiekvienos pėdos formos;
  • Sumažina apkrovą, tenkančią padams dėl svorio;
  • Sumažina smūgius, kurie tenka kulnui ir priekinei pėdos daliai einant ar bėgant;
  • Koja bus stabilesnė ir neslidinės batuose;
  • Universalus dydis (nuo 36 iki 44);
  • Tinka vyrams, moterims, vaikams;
  • Puikiai tinka jaučiantiems kojų ir pėdų skausmus.


Išmatavimai: ilgis - 30 cm, plotis - 9,5 cm, storis - 1 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...