59 Lt už neribotą mėnesio trukmės aerobikos abonementą moterų sporto klube "Izidė", Kaune! Sustiprinkite kūną, išlaisvinkite mintis!

išparduota

Kiekviena esame lyg deivė, norinti spinduliuoti sveikatą bei grožiu. Šiandien Masinis.lt ir moterų sporto klubas Kaune "Izidė" parengė jums nepakartojamą pasiūlymą - griebkite šios dienos akcijos kuponą ir visą mėnesį neribotai lankykite aerobikos treniruotes vos už 59 Lt!

Aerobika - tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu yra panaudojama kiek įmanoma daugiau raumenų grupių. Jie yra atliekami tam tikrą laiko tarpą. Atliekant fizinius pratimus širdies ir kraujagyslių sistema (širdis, plaučiai ir kraujagyslės) reaguoja į padidėjusį fizinį aktyvumą, nes į ląsteles patenka daugiau kraujo ir organizmas yra geriau aprūpinamas deguonimi. Reguliarūs pratimai gerina fizinę būklę, nes širdis tampa stipresnė ir dirba daug efektyviau. Ji gali perpumpuoti daugiau kraujo, o tuo pačiu geriau aprūpinti organizmą deguonimi. Gerėjant fiziniam pajėgumui, jūs ilgiau išliksite darbingesnis, galėsite daugiau dirbti, o po sunkių fizinių krūvių daug greičiau grįš jėgos.

Tad nelikite abejingos sau ir neatidėliokite savo svajonių rytdienai - apsilankykite sporto klube "Izidė" ir nenusivilsite!

Moterų sporto klube "Izidė" jūsų laukia malonūs ir kvalifikuoti treneriai, jauki aplinka bei draugiška atmosfera. Treniruoklių salėje galėsite atsikratyti įtampos, bei sustiprinti kūną, aerobikos programos leis atgauti gerą savijautą, bei padailinti kūno linijas, o pasilepinusi turkiškoje pirtyje visą dieną jausitės žvaliai ir pakiliai.

Sporto klube taip pat galėsite pasinaudoti kirpėjų bei manikiūrininkių paslaugomis, pasikaitinti soliariume - viską, ko reikia pasijausti tikra deive!

Apie pardavėją

UAB" Evizide"
Telefonas: 8 610 20881
El pašto adresas: evizide@gmail.com

loading...