59 Lt už kokybišką ir tikslų automatinį riešinį kraujospūdžio matuoklį! Rūpinkitės savo sveikata jau dabar!

išparduota

Tausojantiems ir vertinantiems gyvenimą bei puikią sveikatą, šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti kokybišką ir tikslų automatinį riešinį kraujospūdžio matuoklį "MPT automatik 90" už itin patrauklią kainą! Pasinaudokite šios dienos akcija ir savo sveikata rūpinkitės laiku!

Ar žinojote, kad nuolatinis kraujospūdžio stebėjimas gali užkirsti kelią rimtiems sveikatos sutrikimams? Juk arterinis kraujo spaudimas – labai svarbus žmogaus organizmo sveikatos ir geros savijautos rodiklis, kurį reikėtų reguliariai stebėti, o pastebėjus sutrikimus, imtis skubių priemonių.

Reguliariai matuotis kraujo spaudimą privalo ne tik vyresni žmonės, bet ir nėščios moterys ir net jokiais sveikatos sutrikimais nesiskundžiantys jauni žmonės.

Pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata įsigydami išties kokybišką ir patogų kraujospūdžio matuoklį "MPT automatik 90". Šį mažą ir kompaktišką prietaisą galėsite pasiimti į kelionę arba be vargo pasimatuoti kraujo spaudimą namuose.

Šio kraujospūdžio matuoklio savybės:

  • Tai mažas, patogus kelionėje, namie ar darbe. Paprasta naudoti, valdomas vienu mygtuku. Turi 90 matavimų atminties funkciją. Galima paklaida tik ± 3 mmHg ar 2% (spaudimas), ± 5% (pulsas).
  • Rodo: laiką, datą, sistolinį ir diastolinį spaudimą (aukštesnį ir žemesnį), pulsą;
  • Automatinis pumpavimas ir oro nuleidimas;
  • Skaitmeninis skystųjų kristalų ekranas;
  • Maitinimas: 2 x 1.5 V baterijos (LR03 arba AAA dydžio);

Standartiškai žmogaus kraujospūdis yra išreikštas auštąja ir žemąja kraujospūdžio riba, pavyzdžiui, 120/80. Jauniems ir vidutinio amžiaus žmonėms šis kraujo spaudimas yra idealus. Tačiau senstant jis ima didėti. Kraujo spaudimas priklauso nuo daug faktorių: mitybos, gyvenimo būdo, žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas ar alkoholio vartojimas.

Jei kraujo spaudimas yra per didelis, pažeidžiamos kraujagyslių sienelės, storėja širdies raumuo, atsiranda pokyčių inkstuose, smegenyse, akyse. Jei per mažas, gali svaigti galva, pykinti, sutrikti regėjimas, galima prarasti sąmonę. Net ir esant normaliam kraujospūdžiui patartina reguliariai jį matuotis. Tai suteikia galimybę laiku ir teisingai sureaguoti į kraujospūdžio pokyčius.

Nelaukite kol užklups ligos, pasirūpinkite savo sveikata jau dabar!

Apie pardavėją

www.universaliparduotuve.lt
Telefonas: 8 661 60881
El pašto adresas: info@universaliparduotuve.lt
Nuoroda:

loading...