55 Lt už 110 Lt vertės klasikinį pedikiūrą, nugaros masažą masažinėje kėdėje ir pėdų masažą ŠEIMOS GROŽIO CENTRE Vilniuje!

išparduota

Dailūs nagučiai, lygi oda, švelnios pėdos… Kas tai? Pedikiūras! Masinis.lt džiaugiasi vasara ir siūlo pasidžiaugti ja ir tau!!! Todėl Masinis.lt ir Šeimos grožio centras visas merginas ir moteris kviečia grožio procedūrai - klasikiniam pedikiūrui. Ką gausi dovanų? Atpalaiduojantį kaklo ir pėdų masažą! Kas gali būti geriau?

Pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu masažinėje kėdėje. Tau bus atliktas klasikinis pedikiūras, o kojų nagučiai nulakuoti ilgalaikiu Harmony Gelish nagų laku. Kol bus dailinamos tavo pėdos, galėsi mėgautis nugaros ir kaklo masažu, specialiame masažiniame pedikiūro krėsle ir dar tau priklausys malonus pėdų masažas. Tu tiesiog negali sau leisti praleisti tokį pasiūlymą, nes gausi 3 malonumus vienu metu. Be to, įsigijusioms šį kuponą, "Šeimos grožio centras" dovanoja 30 proc. nuolaidą manikiūrui su ilgalaikiu geliniu lakavimu!

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS – tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE dirbama tik su aukščiausios kokybės profesionalia kosmetika, kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE pasirūpinome ir mažaisiais klientais – jiems įrengėme vaikų kirpyklą ir žaidimų kampelį. Mikės Pūkuotuko kambaryje vaiko kirpimas taps nuotaikingu žaidimu, o mamos, atėjusios pasigražinti pačios, čia galės ramiai palikti savo vaikučius, kol joms bus atliekamos grožio procedūros.

Apie pardavėją

UAB „Tomli“
Telefonas: 8 611 71439
El pašto adresas: info@seimosgroziocentras.lt
Nuoroda:

loading...