55 Lt už 110 Lt vertės anticeliulitinį kojų ar kitos pasirinktos kūno vietos masažą su medumi

išparduota

Lauki vasaros, bet bijai, kad tavo pasirodymas paplūdimyje nebus itin efektingas? Bijai, kad daugelis atkreips dėmesį į tą "apelsino žievelę", kuri "puošia" tavo kojas? Tai ne problema, nes šiandien Masinis.lt tau siūlo pasimėgauti anticeliulitiniu kojų ar kitos pasirinktos kūno vietos masažu su medumi už gerą kainą. Džiaukis elastinga, stangria ir švelnia it šilkas oda už ypatingai gerą kainą!

 

Daugelis moterų jaučiasi nepatogiai dėl „apelsino žievelės“ odos, taip atsisakydamos atviresnių drabužių ar trumpesnių sijonų. Besitęsiant karštajam sezonui norime tau ne tik pagelbėti atsikratyti šios problemos, bet ir padėti sutaupyti!

 

Medaus masažas pagrįstas šilumos efektu su specialiai tam paruoštu gydomuoju medumi. Speciali metodika skirta kraujospūdžio padidinimui ir medžiagų apykaitos suaktyvinimui poodiniame riebalų sluoksnyje - tokiu būdu sumažinamas celiulitas, taip pat mažėja kūno apimtys, pakeliamas raumenų tonusas, išlyginama oda. Šio masažo metu kūnas įšyla, įrausta, pakyla kūno temperatūra. Medus turi begales gydomųjų savybių, kurias masažo metu perduoda organizmui. Savo sudėtimi medus yra labai artimas žmogaus kraujo plazmai. Tai masažas, padedantis atsikratyti celiulito požymių moterims.


Anticeliulitinis medaus masažas:

  • masažas lygus viso kūno pilingui, todėl oda tampa švari, švelni bei stangri;

  • suaktyvina kraujotaką, taip pagerindamas audinių bei vidaus organų aprūpinimą deguonimi;

  • medus puikiai apsorbuoja toksinus ir šlakus, pagreitina jų pasišalinimą iš organizmo, tai ypač gera priemonė mažinanti celiulitą.

 

Masažuojant su medumi pagerėja medžiagų apykaita bei odos kvėpavimas, nes pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis. Medaus masažas atveria visas odos poras, kurių didesnioji dalis būna neaktyvios, dėl ko nepaprastai pagerėja deguonies įsisavinimas per odą.

Apie pardavėją

Lina Kizevičienė
Telefonas: 8 618 63817
El pašto adresas: linosvasara@gmail.com
Nuoroda:

loading...