54,99 Lt už 119 Lt vertės smagų KUBB lauko žaidimą su pristatymu visoje Lietuvoje iš TŪB "Riteksa"!

išparduota

Ateina nuostabus laikas, kai reikia kuo ilgiau laiko praleisti gryname ore. Šis pasiūlymas tam, kad šis laikotarpis taptų dar įdomesnis ir įsimintinesnis, o taip pat ir turiningesnis. Užkrečiantis ir azartiškas lauko žaidimas mažiems ir dideliems.  Nepraleisk puikios galimybės šį žaidimą įsigyti daug pigiau!

 

Žaidimas labai azartiškas ir nuspėti kas laimės labai sunku. Rodos reikia numušti tik vieną priešininką “kareivį” ir jūs laimėsite. Bet keletas sėkmingų priešininkų atakų ir situacija apsiverčia aukštyn kojomis. Pasirenkant vietą žaidimui, reikia atkreipti dėmesį ar vieta tikrai lygi. Šiame žaidime net ir nedidelis kalniukas suteikia didelį pranašumą tai komandai, kuri yra arčiau.


Žaidimo esmė:

Kubb yra lauko žaidimas, žaidžiamas ant vejos, sniego ar kitos kietos dangos. Žaidėjų tikslas –numušti visas priešininkų komandos medines figūrėles, metant į jas medinius pagaliukus. Kai jie numušti, lieka numušti pagrindinį dalyką – aikštės viduryje esantį „karalių“. Žaidimą Kubb galima apibūdinti kaip boulingo, pasagų žaidimo ir šachmatų lydinį.


Apie žaidimą:

Šiandienos žaidimo versija kildinama iš Švedijai priklausančios Gotlando salos. Pats žodis „kubb“ Gotlando švedų kalbos dialekte reiškia medinį pagalį, rąstgalį. Teigiama, kad šis žaidimas mus pasiekė iš vikingų laikų, tačiau jokių įrodymų išlikę nėra.


Žaidimo taisyklės:

Žaidimo taisyklės skirtingose šalyse ir regionuose skiriasi, tačiau esmė išlieka ta pati – reikia anksčiau už varžovus numušti karaliaus figūrą. Žaidžiant Kubb šio tikslo siekiama naudojant įvairias strategijas, todėl dažnai šio žaidimo mėgėjai jį dar vadina vikingų šachmatais. Tačiau skirtingai nei žaidžiant šachmatais, žaidėjui ar komandai nuvertus karalių anksčiau laiko, jie iškart pralaimi žaidimą. Kubb galima žaisti ant smėlio, betono, vejos ir netgi ledo. Žaidžiama keturkampėje aikštelėje (5 m x 8m), žaisti gali nuo 2 iki 20 žmonių. Šis žaidimas labai išpopuliarėjo 1990-aisiais, kai žaislų pramonė ėmėsi masinės jo gamybos. Jis žaidžiamas daugelyje šalių, o nuo 1995-ųjų Gotlando saloje kasmet rengiamas žaidimo Kubb pasaulio čempionatas.


Ko reikia norint žaisti Kubb?

Kubb žaidimo inventorių sudaro 21 dalykas: dešimt stačiakampių medinių figūrėlių (14 cm aukščio ir 5 cm pločio), vienas taip vadinamas karalius, didesnė medinė figūra (28 cm aukščio ir 5 cm pločio), šešios medinės lazdelės mušimui (30 cm ilgio ir iki 3 cm skersmens), keturi kuoliukai žaidimo aikštelės kampams pažymėti.

Įsigijus žaidimą Kubb neteks nuobodžiauti. Garantuojame įdomų, turiningą ir nuotaikingą laisvalaikį!

Apie pardavėją

TŪB "Riteksa"
Telefonas: 8 600 29320
El pašto adresas: info@riteksa.com

loading...