53 Lt už emocinės būklės pagerinimo, antistresinį, relasksacinį masažą nugarai, rankoms ir kojoms, masažo salone „PAS DOVILĘ“!

išparduota

Nežinote kaip kovoti su stresu, miego sutrikimais ir nervingumu? Masažo salono „PAS DOVILĘ“ specialistai teigia, kad masažas tai puikus būdas sumažinti ar visiškai atsikratyti šių nepageidaujamų simptomų. Todėl, šiandien, jums siūlome antistresinį relaksacinį masažą nugarai, rankoms ir kojoms už puikią kainą!

Antistresinis relaksacinis masažas skirtas darbui su emocinio - psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t.y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai) , turintys antistresinį poveikį. Tai atgaiva kūnui ir sielai. Šis masažas tinka esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Naudojami natūralūs augaliniai aliejai, turintys raminantį poveikį. Toks masažas atpalaiduoja, palengvina arba visai pašalina kasdieninio gyvenimo sukeltą nuovargį ar įtampą.

Šį masažą rekomenduojame vakare, po darbo dienos.

Paslaugos trukmė: 65 min.

Apie pardavėją

Dovilė Mackevičiūtė
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studija.lt

loading...