53 Lt už 110 Lt vertės plaukų dažymą su modeliniu kirpimu grožio studijoje "Lordina" Kaune! + DOVANŲ 20 proc. NUOLAIDA veido procedūrai!

išparduota

Nori atsinaujinti? Greičiausias būdas tai padaryti - pakeisti plaukų spalvą! Tad visos merginos ir moterys skubėkite, nes tik šiandien ir tik su Masinis.lt  galite skirti laiko sau už itin patrauklią kainą!  


  • Procedūros metu naudojamos profesionalios, aukštos kokybės vokiečių bei italų plaukų priežiūros priemonės;
  • Patyrusi plaukų stilistė maloniai patars ir padės pasirinkti tau labiausiai tinkantį kirpimą bei dažymą;
  • Tavo plaukai bus ištrinkti tausojančiomis ir puoselėjančiomis priemonėmis.
Iškart po apsilankymo galėsi džiaugtis pastebimais pokyčiais - ne tik puikia, aplinkinius užkrečiančia nuotaika, bet ir išpuoselėtais bei žvilgančiais plaukais. Tavęs laukia profesionalios kirpėjos-stilistės konsultacija, kuri mielai patars koks kirpimas ir dažymas labiausiai tau tinka.


Plaukai bus nudažyti ekskliuzyviniais alergijos nesukeliančiais plaukų dažais iš Italijos, Vokietijos, kurie atstato plaukų struktūrą, turi plaukus storinančių bei žvilginančių komponentų.


Tai dar ne viskas! Plaukai bus išplaunami plaukus stiprinančiu, blizgesio bei švelnumo suteikiančiu šampūnu. Taip pat prisotinami intensyviai plaukus drėkinančia bei stiprinančia kauke. Kaukės sudėtyje yra silikono ir vitaminų, kurie apsaugo galvos odos epidermio sluoksnį bei paties plauko struktūrą.


Atliekamas galvos masažas, kuris sustiprins kaukės poveikį ir atpalaiduos tave! Plaukai kerpami, pagal tavo pasirinktą modelį ir išdžiovinami, bei suformuojama norima šukuosena.

Argi ši pagunda neverta tavo laiko?

Apie pardavėją

Vita Domarkienė
Telefonas: 8 651 30508
El pašto adresas: barbyte007@gmail.com

loading...