50 Lt už 140 Lt vertės šildančią 100% vilnonio audinio juostą kuri skirta gydyti patempimus, kaulų lūžius, raumenų, sausgyslių ir raiščių sužalojimus + dovana - alpių žolelių tepalas "Alpenkrauter Balsam"! Su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Svajoji apie gerą magnetinį raištį, nes vis dar nesi jo įsigijęs? Gydaisi traumą ir šis daiktas tau būtinas? Tau patiks ir tiks šis Masinis.lt pasiūlymas - šildančią 100% vilnonio audinio juostą su magnetiniais intarpais už puikią kainą!


Vilnonė Torpol® juosta suprojektuota pagreitinti reabilitaciją ir gydyti patempimus, kaulų lūžius, raumenų, sausgyslių ir raiščių sužalojimus, taip pat nežinomos kilmės skausmo simptomus. Ši juosta užtikrina optimalią pagalbą organizmui gydantis savarankiškai ir sumažina kontuzijos simptomus. 


Magnetinė terapija visus gyvus organizmus veikia labai panašiai - pagreitina visus veiksmus, kurie vyksta organizme. Minkštieji audiniai, raumenys, raiščiai yra atpalaiduojami. Kraujas, kuris dėl sužalojimų negalėjo tekėti laisvai, terapijos metu pradeda cirkuliuoti žymiai greičiau. Dėl to sužalotose ir pažeistose kūno dalyse padidėja šarmingumas, o kartu su juo prasideda gijimo procesas. Į ląstelės vidų patenkantys šiluminiai smūgiai pagreitina reakcijas, kurios gerokai sumažina skausmą.

Alpių žolelių tepalas:

Tepalas sudarytas iš 25 alpių žolelių gydomųjų eterinių aliejų ir natūralių jų komponentų. Naudojamas aromaterapijai, veikia baktericidiškai, dezinfekuoja. Atbaido vabzdžius, ramina jų įgeltas vietas.

 Šiame išskirtiniame balzame nėra koncervantų, cheminių substancijų ar dažiklių.

 Naudojimas: tepalas naudojamas esant reumatiniams sąnarių skausmams, inkstų, nervų šaknelių bei stuburo skausmams, atsiradusiems dėl diskopatijos arba kaulų pokyčių. 1-3 kartus per diena patepti skausmingas vietas lengvai masažuojant. Lengvai įsigeria ir maloniai kvepia.


 Nepakeičiamas esant raumenų skausmams atsiradusiems dėl per didelio krūvio ar patempimu, sausgyslių patempimams. Taip pat rekomenduojama naudoti apatinių galūnių išemijos atvejais ir kraujagyslių kalkėjimo atvejais. Skatina kraujotaka. Taip pat naudojamas esant ranku, kojų ar veido dalių nušalimui, pastoviai šąlančioms galūnėms galvos skausmams.

Apie pardavėją

UAB "TORPOL Baltija"
Telefonas: 8 52 73 5935
El pašto adresas: info@torpol.lt
Nuoroda:

loading...