5 Lt už klasika tapusį galvosūkį - žymųjį Rubiko kubą!

išparduota

Rubiko kubas – mechaninis galvosūkis, kurį 1974 metais išrado vengrų skulptorius ir architektūros profesorius Ernė Rubikas. Tai legendinis žaidimas, kurio sudėtingumas įtrauks ir didelį, ir mažą! Čiupkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite loginį mąstymą lavinantį Rubiko kubą!

Įsigykite Rubiko kubą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Jį sudaro 26 maži kubeliai, besisukantys ant branduolio, kurio nesimato iš išorės. Kiekviena iš devynių matomų sienelių, esančių viename iš šešių Rubiko kubo šonų, turi po vieną iš 6 spalvų: žalią, oranžinę, baltą, mėlyną, geltoną ir raudoną.

Pagrindinė žaidimo užduotis - sutvarkyti kubą taip, kad kiekviena iš šešių sienų būtų vienos spalvos.Rubiko kubo rinkimas skatina mąstymą, sumanumą, lavina kantrybę bei miklumą. Norėsis sutvarkyti kubą kiek tik įmanoma greičiau. Kai išmoksite kubo rinkimo gudrybių, galėsite rengti varžybas su draugais ar šeimos nariais.

Rubiko kubo išmatavimai: 5,5 x 5,5 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...