5 Lt už galimybę prisidėti prie paramos projektui "NEvienišos Kalėdos" ir suteikti vienišam žmogui džiaugsmo švenčiant Kalėdas! Padėkite mums padėti jiems!

išparduota

Geras darbas vertas daugiau negu milijono gerų žodžių! Nekalbėkite tuščiai - prisidėkite prie gerumo akcijos "NEvienišos Kalėdos" tikrais veiksmais! Masinis.lt kviečia jus prisijungti prie "Caritas" organizuojamos akcijos - pasidalinkite gerumu su kitais ir jums jis grįš su kaupu! Paaukokite tik 5 Lt, kurie netaps didele išlaida jums, užtat didele pagalba jiems! Tiems, kuriems jos reikia labiausiai!

Šiuolaikinėje visuomenėje vienišumas – viena didžiausių problemų, nepriklausomai nuo amžiaus ar socialinio statuso, ypatingai paaštrėjanti švenčių metu. O juk Kalėdos – šeimos šventė ir todėl niekas negali likti vienišas!

Vilniaus arkivyskupijos "Caritas" gruodžio mėnesį organizuoja paramos akciją "NEvienišos Kalėdos".


Vadovaudamiesi vienu iš VA "Carito" principų "Padėkite mums padėti", kviečiame visus neabejingus prisidėti prie akcijos aukojant. Tik 5 Lt, kurie gali suteikti tiek džiaugsmo, vienišam ir visų pamirštam žmogui! Padėkite mums padėti jiems!

Akcijos metu surinktos lėšos pasitarnaus VA "Carito" darbuotojams ir savanoriams su dovanomis lankant vienišus žmones Kalėdų laikotarpiu.

Gerumas – kalba, kuria gali kalbėti nebyliai ir kurią girdi kurtieji. Padėkite tiems, kuriems jūsų pagalbos reikia labiausiai!

Apie pardavėją

Vilniaus arkivyskupijos Caritas
Telefonas: 8 52 611014
El pašto adresas: info@vilnius.caritas.lt
Nuoroda:

loading...