5 Lt už 2 vnt. pakuotę daugiafunkcinių pakabų „Magic Hanger“ padėsiančių taupyti vietą spintoje!

išparduota

Drabužiai nebetelpa spintoje? Iš perkrautos spintos visuomet išsitraukiate susiglamžiusius drabužius? Pasirūpinkite savo drabužiais įsigydami funkcionalią „Magic Hanger“ pakabą, kuri ne tik sutaupys vietos spintoje, bet ir pravers jums kelionėje! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir jūsų spintoje visada bus tvarka!

Įsigykite pakabą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta tiesiai į namus!

Inovatoriškas dizainas ir pakabos funkcionalumas sukuria galimybę tvarkingai susikabinti net kelis kartus daugiau drabužių. Su šia pakaba drabužiai bus patogiai prieinami, taip pat nesilamdys. Itin praktiškas pagalbininkas kelionės metu, kai reikia važiuoti į gimtadienį, vestuves, giminės puotą ar kitą šventę.

Savybės:

  • Rinkinyje 2 pakabos;
  • Pakabą galima naudoti dviem būdais: pakabintą už abiejų galų arba už vieno galo. Kabinant pakabą ant vieno galo taupoma vieta spintoje, todėl galite sukabinti daugiau drabužių nesibaimindami, kad jie susilamdys;
  • Ant daugiafunkcinės pakabos yra 5-ios vietos kabinti standartinėms pakaboms, taip pat po 4-is kabliukus iš abiejų pusių kabinti smulkiems aprangos aksesuarams;
  • Matmenys: ilgis - 23 cm, plotis ~ 7 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...